Magazin

Şebnem Bozoklu, Ali Atkaya ile evlendiğini duyurdu!

Gazeteci ve köşe yazarı olarak bilinen Kanat Atkaya, ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu ile bugün dünyaevine girdi. 2017 yılından beri birlikte olan çift, ilişkilerini evlilik ile taçlandırdı.

Şebnem Bozoklu ve Kanat Atkaya, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım ile evlendiklerini resmen duyurdu. Şebnem bozoklu daha önce gazetecilere, Kanat Atkaya ile yakın zamanda evleneceğinin sinyalini vermişti. Çift bugün evlendiklerini, paylaştıkları fotoğrafta “Evlendik. Mutluluğumuzu paylaşan herkese şimdiden çok teşekkür ederiz” notu ile duyurdu. Şebnem Bozoklu’nun paylaşımına ise bir çok ünlü isim tebrik yorumu attı.

Şebnem Bozoklu, 2016 yılında 7 yıllık eşi Emre İzer ile evliliğini sonlandırmıştı. Boşanma davasında iki tarafta birbirinden ne mal varlığı ne de nafaka talep etmişti. Aradan bir yıl geçtikten sonra Bozoklu, orta okulda platonik olarak aşık olduğu, şuan ki eşi Kanat Atkaya ile aşk yaşamaya başlamıştı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu