Kültür ve Sanat

Saygı dizisinin yeni fragmanı yayımlandı

“Saygı” dizisinin ilk resmi fragmanı yayımlandı. İlk kısmı 2010 senesinde ekranlara gelen dizi Behzat Ç., çoğu şahsın gönlünde taht kurmayı başarmıştı. Dizinin 2014’te, kadersizlikle bitirilmesinin ardından geçen yıl çok istek üzerine, BluTv tarafından 8 kısım daha çekilip iptal edilmişti. Daha sonra ise BluTv, Behzat Ç.’nin ardından “Saygı” adlı bir dizinin geleceğini açıklamıştı.

Dizi, Behzat Ç.’nin ana düşmanı olan Ercüment Çözer’e odaklanıyor.
BluTV’nin yeni özel yapımında Ercüment Çözer’i canlandıracak oyuncu, en başta Ercüment Çözer’i bize yansıtan Nejat İşler’in kendisi olacak.

Cemiyetteki dejenerasyonun çözümünü kendi hakını sağlayarak arayan Ercüment Çözer, takip ettiği bu yolda onu kendisiyle aynı emel yönünde hareket ettiğine inandığı iki genç ile karşılaşacak. Dizi de Ercüment Çözer ve bu iki gencin arasında geçenlere ve beraber yapacaklarına odaklanacak.

saygı

Dizinin başrolünde Behzat Ç.
Dizide aynı zamanda Vatanım Sensin dizisinde de beraber rol almış Boran Kuzum, Savaş karakterini canlandırırken; Miray Daner ise Helen karakterini canlandırmakta. Onlara ise Rojda Demirer, Eren Demirbaş, Itır Esen gibi adlar eşlik ediyor.

“Saygı” 27 Ekim’de BluTv’de!

Geçtiğimiz dakikalarda yayımlanan fragmanla beraber ”Saygı”nın ne zaman yayımlanacağı da belirli oldu. Dizi, 27 Ekim’de hoşlanılan streaming platformu BluTv arşivinde yerini alacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu