Medya

Saygı dizisi nedir ve izleyicilere neler vaat ediyor? Neşat İşler’den dinleyin

Cemiyetteki çürümenin nedenini gündelik hürmetsizliklerde arayan Ercüment Çözer’in Nejat İşler öyküsünü anlatacak ‘Hürmet-Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin oyuncuları kamera karşısına geçerek ‘Hürmet nedir?’ sualini yanıtladı. ‘Hürmet-Bir Ercüment Çözer Dizisi’ 27 Ekim’de yalnızca BluTV’de!

BluTV’nin özel yapımı ‘Hürmet-Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin yayınına geri sayım devam ederken, dizinin oyuncuları Nejat İşler, Miray Daner, Boran Kuzum, Rojda Demirer, Tansu Biçer ve Erkan Can çok konuşulacak öykünün esasında uyuyan ‘Hürmet nedir? sualini yanıtladı.

Hürmetsızlıklara karşı tahammülsüzlüğü ile öğrenilen ve hürmetsizlikle çaba ettiği kendine has usulleriyle gündeme oturmaya hazırlanan Ercüment Çözer’in Nejat İşler öyküsüne odaklanacak dizi, hürmet kavramını yine denetletecek.

Oyuncuların ‘Hürmet nedir?’ sualine verdiği cevapların yayınlandığı videoda; Nejat İşler, “İnsanın kendine olan hürmeti ehemmiyetli başkalarından ziyade” derken, Boran Kuzum hürmetin bir duygu değil genel bir davranış olduğuna vurgu yaptı.

Miray Daner’in ‘Huzurlu bir dünyanın tek takati’ olarak belirlediği hürmeti; Rojda Demirer sıhhatli irtibatın esas unsuru, Tansu Biçer ise insanın kendini bütün de kendi istediği gibi ifade edebilmesi olarak anlattı.
– Bir Ankara Polisiyesi’nin senaryocuyu Ercan Mehmet Erdem’in kaleminden çıkarken dizinin rejisörlüğünü Ali Taner Baltacı üstleniyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu