Saygı dizisi ne zaman çıkacak?

Takip Et:
Saygı dizisi ne zaman çıkacak?
Saygı dizisi ne zaman çıkacak?

BluTv’nin, Behzat Ç.’nin ardından yaşama geçireceğini açıkladığı “Saygı” dizisi, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Behzat Ç’nin spin-off dizisi olarak düşünebileceğimiz yapımın yayın tarihi gibi ayrıntıları ise merak mevzusu.

İlk kısmı 2010 senesinde ekranlara gelen Behzat Ç. dizisi, gönüllere taht kurmayı başarmıştı. Dizinin 2014 yılında tamamlanmasının ardından, geçen sene gelen istekler üzerine BluTv tarafından 8 kısım daha çekilmişti.
Daha sonra ise BluTv, Behzat Ç.’nin ardından “Saygı” adlı bir dizinin geleceğini açıklamıştı.

BluTV, Saygı'nın Yayınlanacağı Tarihi Duyurdu

Yapımcılığını İnter Medya’nın üstlendiği dizi, Behzat Ç.’nin ana düşmanı olan Ercüment Çözer’e odaklanıyor.
Boran Kuzum “Savaş karakterini canlandırırken; Miray Daner ise “Helen” karakterini canlandırmakta. Onlara ise Rojda Demirer, Eren Demirbaş, Itır Esen gibi adlar eşlik ediyor.

BluTV on Twitter: "Duruşu, bakışı, her şeyi havalı. Helen ile tanışmaya hazır olun. Bir Ercüment Çözer dizisi #SAYGI yakında sadece BluTV'de. @miraay_daneer… https://t.co/SxLZ0Nh9LD"

“Saygı” mevzusu

Cemiyetteki dejenerasyonun çözümünü kendi hakını sağlayarak arayan Ercüment Çözer, takip ettiği bu yolda onu kendisiyle aynı emel güzergahında hareket ettiğine inandığı iki genç ile karşılaşacak.
Dizi, 27 Ekim Salı günü hoşlanılan dijital yayın platformu BluTv arşivindeki yerini alacak.

Dizinin yayımlanan ilk fragmanının hemen aşağıdan seyredebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.