Kültür ve Sanat

Saygı 2. bölüm fragmanı yayımlandı

Blu TV’nin yeni dizisi “Saygı“, ilk bölümü ile platformdaki yerini almıştı. Geçtiğimiz dakikalarda ise Blu TV’nin remi YouTube kanalı üzerinden dizinin 2. bölüm fragmanı yayımlandı.

Dizi, 2010 yılında çıkan ve oldukça sevilen Behzat Ç. dizisinin spin-off’u olarak karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıl çok istek üzerine Blu TV için bir sezon Behzat Ç. dizisi çekilmişti. Dizinin finalinin ardından, dizideki anti kahraman Ercüment Çözer’e odaklanacak yeni dizinin çalışmalarına başlandı.

“Saygı” dizisinde de eskiden olduğu gibi Ercüment Çözer’e, Nejat İşler hayat veriyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda; Rojda Demirer, Eren Demirbaş, Itır Esen gibi isimler de bulunmakta.

saygı

“Saygı” 1. bölümünde neler oldu?

Ercüment Çözer’in yeni tanıştığı gençler, istemeden de olsa bir cinayete bulaşmış ve bundan pişmanlık duymamaktadır. Toplumdaki kadınlara el kaldıranlar her gün yanımızdan geçerken ya da hayvan tecavüzcüleri her gün caddelerde dolaşırken onların bu rahatlığını anlayamamışlardır. Ercüment Çözer, kendi hazırladığı soruları, bir kadına taciz etmekte olan adama sormaktadır. Kadını takip ederek sürekli rahatsız eden bu adam, hatasını bir türlü kabul edememektedir.

3 Kasım Salı günü izleyici ile buluşacak olan dizinin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.