Savaşçı’nın sorunları, Arıza dizisinin işine yaradı!

Takip Et:
Savaşçı’nın sorunları, Arıza dizisinin işine yaradı!
Savaşçı’nın sorunları, Arıza dizisinin işine yaradı!

Arıza dizisi Show TV ekranında Pazar akşamları en fazla izlenen dizi olmayı başarmıştı. Savaşçı ile rekabet halindeki Arıza, önde gidiyor. Savaşçı’nın elde başka stok kısmının olmadığı da öğreniliyor. Takım henüz çekimlere başlamadı ve dizinin yine ekrana dönüp dönmeyeceği dahi öğrenilmiyor. Savaşçı 99. kısmıyla beraber büyük bir karışılık yaşıyor. Bu karmaşıklıkta Arıza dizisi öne çıkmaya devam ediyor.

Show TV’de ekrana gelen ve alkış ile izlenen O3 Medya imzalı Arıza’nın 4.
Ali Rıza ve Halide’nin sahilde toplandıkları sahnede aralarında geçen konuşma dikkatleri çekti. Halide’nin beklenmedik tepkisi üzerine ikili arasında bundan sonra yaşanacaklar büyük merak uyandırdı.

ARIZA’NIN 3. KISMINDA NELER OLDU?

Ali Rıza ve dostları sevkiyatı sınırlayarak Ersoylulara karşı büyük bir saldırı yaptı.
Burak’ın dayak videosunu internete sızdıranın ve adresini verenin Sabri olduğunu iddia eden Fuat, Haşmet’in evini tazyike iki eforlu adın arasında kılıçlar çekildi. Haşmet, adamı Sabri’yi Fuat’a vermeyince gerilim tırmandı. Fuat sevkiyatın asıllaşmadığı haberini alınca Sabri’yi alamadan gitmek zorunda kaldı ancak Ersoyluların, Sabri’nin peşini bırakmaya gayeyi yoktu. Tüm olanlardan sonra babasını yalnız bırakmak istemeyen Halide istifa ederek Van’a dönmekten vazgeçti.

Burak Ersoylu, Tırcı Yaşar’ın canını affetti ama tek bir koşulu vardı; Ali Rıza’dan intikam alması! Burak, sevkiyat mülklerini bir biçimde kurtarmayı başarsa da bu vaka Fuat Ersoylu ile değişik ortaklar arasında gerilime neden oldu.
İkilinin tanışmasında iddialı konuşmalar noktaya değinirken Mithat, Ali Rıza’ya desteğe gereksinimin olursa kapım hep açık dedi. Burak, Sabri’yi alın getirin diye emir verince adamları Ali Rıza’nın durağındayken Sabri’yi aldılar. Burak Ersoylu, Sabri’ye eziyet edip onu konuşturmaya çalışırken bu hareket Haşmet Gürkan’ı çileden çıkardı. Fuat’ın evine giden Haşmet göz dağı verdi. İki daha önceki kurt restleşti, Haşmet artık Fuat Ersoylu’ya arkadaşlıklarının bittiğini söyledi.

Ali Rıza, Sabri’yi tespit etmek için Haşmet’e destek etmek istediğini açıkladı.
Halide babasının tekrar bu işlerin içine girmesinden korkuyordu. Bunun için Burak’la konuşmak istedi. Babası da Ali Rıza da bu fikrine onay vermese de sonunda Halide, babası için Burak’ı aradı ve fikir istedi. Burak’ın başından beri gözlediği telefon nihayet gelmişti. Ali Rıza, Sabri’nin yerini buldu.

Kara Hasan ile beraber mekanı basarak Sabri’yi kurtardı.
Burak, Halide ile buluştuğu için çok mutluyken Sabri’yi Ali Rıza’nın kurtardığını dinleyince hiddetten çılgına döndü. Bütün Halide’ye hesap soracağı sırada Ali Rıza’nın gelmesiyle coşku giderek arttı. Finalde Burak Ersoylu ve Ali Rıza’nın karşı karşıya geldiği anlarda soluklar yakalandı. Bu karşılaşmanın neticesinde neler olacağı şimdiden büyük merak mevzusu oldu.

Rejisörlüğünü Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Akdikeni, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi beğenilen oyuncular yer alıyor.

Arıza’nın merakla beklenen yeni kısmı 4 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.