Medya

Savaşçı’ın son bölümü! Elde başka bölüm yok! Bitti mi? Çekimler neden başlamadı?

Fox TV’deki Savaşçı dizisiyle alakalı bilmece hala devam ediyor. Yaz sezonunda hiç bir bilgi alınamayan Savaşçı dizisinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği merak ediliyordu. Dizinin çekimlerinin başlamaması, izleyenlerin kafasını karıştırmıştı. Gelen bir haber izleyicisinin içini gevşetti.

Başrolde yer alan Berk Oktay’ın yapımcı işletme Limon Film ile yeni sezon için uyuşma yaptığı biçiminde haberler çıkmış ve dizinin devam edeceği de anlaşılmıştı.
Savaşçı yeni sezona başlamıştı oysa. Elde stok kısımlar vardı. Geçtiğimiz sezon sonunda aşırıdan bir kaç kısım daha çekilmişti.


İşte o kısımları izledi izleyici. Bu akşam da o çekilen kısımların sonuncusunu izleyecek. Fox TV’de ekerana gelen dizi, Eskişehir’de çekiliyor ama oyuncular ya İstanbul’da ya da hala tatilde. Yaptıkları sosyal medya paylaşımlarından da bakılmakta.

Hal böyle olunca izleyici de soruyor ‘Peki dizi bitiyor mu? Son kısmı mı izliyoruz?’ tv100’de yer alan bilgiye göre Limon Film, dizinin Eskişehir’de ön hazırlıklarının başladığını ve 100.

Diziye yeni adların da katılacağı ifade edilirken, Berk Oktay’la uyuşmayı sağlayan yapım şirketinin Murat Serezli ve Sarp Levendoğlu ile de yeni sezon için fikir kaydolunmakta.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu