Medya

SAVAŞÇI FOX TV’Yİ UÇURDU! SAVAŞÇI’DAN RAKİPLERİNE GÖZDAĞI!

Kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak, Uğur Biçer’in yer aldığıSavaşçı adlı dizi hem kanalını hem de ekibini bir hayli sevindirdi…

 


İlk bölümüyle seyircilerden tam not alan dizi, dün total grubunda 7.29 rating 16 share, AB grubunda ise 6.8 rating 14 share alarak her iki grupta da 2. olmuş ve zirvenin ensesine yerleşmiş. (RATING SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN)

 

SAVAŞÇI’NIN BAŞARISI TESADÜF DEĞİL!

 

Fox Tv’nin bir süredir krizde olduğuve birçok yapımın beklenen seviyeye ulaşamaması nedeniyle sıkıntı içerisinde yayın hayatını sürdürdüğü bilinen bir durumdu. Ve taze kan Savaşçı oldu!

 

İlk bölümüyle izleyenleri ekrana kilitlemeyi başaran Savaşçı adlı dizinin bu başarısı tesadüf değil aslında. Ciddi bir kadro, iddialı bir senaryo ve tecrübeli ellerin değmesiyle elde edilen güzel bir sonuç ile izleyenin karşısına çıkan Savaşçı aldığı bu iyi sonuçları sonuna kadar hakkediyor desek yanılmış olmayız.

 

FOX TV UMDUĞUNU SAVAŞÇI’DA BULDU!

 

Başarının ve başarısızlığın tesadüf olmadığımedya sektöründe bu denli iyi yapımların kaliteli oluşu şüphesiz seyircinin gözünden kaçmıyor!

 

Şayet Savaşçı ilk bölümündeki film tadındaki heyecanını kaybetmezse Fox Tv’nin aradığı kan olarak sezonu tamamlar bizden söylemesi…

 

Reyting analizlerini Magazinn.com'dan takip edebilirsiniz…

İlgili Haberler

Başa dön tuşu