Savaşçı dizisi final mi yaptı, yoksa yeniden dönecek mi? İşte son durum!

Takip Et:
Savaşçı’ın son bölümü! Elde başka bölüm yok! Bitti mi? Çekimler neden başlamadı?
Savaşçı’ın son bölümü! Elde başka bölüm yok! Bitti mi? Çekimler neden başlamadı?

Magazinn / Ayrıntı – Fox TV ekranında 4 sezon devam eden ve galibiyetli performansı ile de Pazar akşamlarına damgasını bir yerinizi inciten Savaşçı dizisinde tuhaf vakalar yaşandı… Pandemi döneminde ne olacağı belirli olmayan dizi hakkında muhtelif iddialar ortaya atılmıştı.

Başrol oyuncuları ile uyuşmada kasvet olduğu rivayetleri yapılırken, Berk Oktay ile Limon Film’in uyuştuğu haberi gelmişti. Ancak öteki oyuncular mevzusunda da kasvetler olabileceği söyleniyordu.
Hatta Fox TV, Pazar akşamlarına Öğretmen gibi 36 kısım yapılması tasarlanan diziyi getirince Savaşçı hayranları da bayağı donakalmıştı. Sonunda ekranın tek asker dizisi hakkında karar verildi.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın TV100’deki haberine göre Limon Film ile Fox TV arasında varılan uyuşma neticesinde dizinin devam etmesi kararı çıktı. Çekim mekanlarının yine tertip edileceği ve Kasım ayının başlarında da takımın sete çıkacağı belirtiliyor.

Dizinin rejisör koltuğunda ise Osman Taşçı oturacak.
kısmı ile beraber zorunlu ara vermişti. Pandemi döneminde dizinin devamı mevzusunda lüzumlu işlerin yapılmaması ve sezona 3 stok kısım ile başlayıp sonrasında ara verilmesi, bir müddet bilinmezlik yaşanması gibi mevzular Savaşçı dizisi hayranları için büyük bir bahtsızlık olarak kayıtlara geçti.

.