ŞAŞIRTAN GELİŞME! ADRIANA LIMA İLE METİN HARA AYRILDI MI?

Takip Et:

Dünyaca ünlü model Adriana Lima'nın gönlünü çalarak göğsümüzü kabartan Metin Hara'yı bu aşk harap etti.

 

Geçtiğimiz ay Victoria's Secret meleğiyle Bodrum'da aşk tatili yaparak herkesi şoke eden Hara, önceki gün twitter'daki paylaşımlarıyla ayrılık sinyalleri verdi.

İMALI SÖZLER

Daha önce de Lima ile ayrıldıkları yönünde dedikodular çıkan Hara, geçtiğimiz günlerde güzel modelle ABD'ye gitmişti. Ancak önceki akşam oynan Fenerbahçe- Trabzonspor maçı öncesinde "Başarılar Fenerbahçe. Aşkta kaybettik, bari maçta kazanalım" diye tweet atan Hara, kafaları karıştırdı.

 

Hara'nın bu paylaşımı Adriana Lima ile yaşadıkları bir krizi aşamadıklarını akıllara getirdi. 17 Ağustos'ta "Onu affetmedim, unutmadım. Sadece insan bazen vazgeçmek zorunda kalır. Hepsi bu" ve 19 Ağustos'ta "O gemi çoktan kalktı Limandan binemedin. Eşin, dostun düşmana dönüşeceğini bilemediğimden; kılıçlarımı bilemedim" şeklinde imalı sözler paylaşan Hara, takipçilerini şaşırttı.

 


AŞK YARAMADI!

Metin Hara'nın özellikle 'Limandan' kelimesine büyük harfle başlaması da Adriana Lima'yı işaret ettiği algılandı. Dedikodulara göre güzel modelle reklam aşkı olarak yola çıkan Metin Hara, Adriana Lima'ya kendini kaptırdı.

 

Lima ayrılmak isteyince de ünlü yazar, hüsrana uğradı. İkili hakkında öne sürülen iddiaların hangisi doğrudur bilinmez ama şu bir gerçek ki bu aşk Metin Hara'ya yaramadı… Bu arada sürpriz çift, geçtiğimiz günlerde de birkaç günlük İstanbul gezisinin ardından birlikte ABD'ye gitmişti…

 


GEMİ 'LİMA'NDAN KALKTI

Metin Hara'nın paylaşımları ikilinin ayrıldığını akıllara getirdi. Özellikle Hara'nın "O gemi çoktan kalktı Limandan" yazarken sevgilisinin soyadına işaret edercesine 'L' harfini büyük olarak yazması, "Metin, umduğu sevgiyi bulamadı" dedirtti.