Sarp Levendoğlu’ndan sonra bir aşk pozu da Birce Akalay’dan!

Eski eşi Sarp Levendoğlu'nun sevgilisi Derya Şensoy ile ilk kez fotoğraf paylaşmasının ardından bir aşk paylaşımı da Birce Akalay'dan geldi...

Takip Et:

‘Küçük Ağa’ isimli dizide evli bir çifti canlandıran Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun birlikteliği dizi setinde başlamış ve çift, 2014 yılında hayatlarını birleştirmişti. 2017 yılında boşanan ikilinin boşanma sebebinin Levendoğlu’nun Akalay’ı Derya Şensoy’la aldatması olduğu iddia edilmişti.

BİRCE AŞKA GELDİ

Boşanmanın ardından balet Can Tunalı ile aşk yaşamaya başlayan Birce Akalay ve sevgilisi geçtiğimiz yıl yollarını ayırmış fakat ayrılığa fazla dayanamayarak ilişkilerine bir şans daha vermişti. Birce Akalay’ın çok sevdiği bilinen Bodrum Gümüşlük’te tatil yapan ikiliden güzel oyuncu, sevgilisi ile bir pozunu yayınlayarak altına Nat King Cole’un ‘Love’ şarkısının sözlerini yazdı.

 

ESKİ EŞ SARP LEVENDOĞLU’NDAN BİR İLK!

Sarp Levendoğlu ise Birce Akalay ile boşanmasına sebep olarak gösterilen Derya Şensoy ile ilişkisine devam ediyor. Gözlerden uzak bir birliktelik yaşayan ikiliden yakışıklı oyuncu kural bozarak sevgilisi ile bir pozunu sosyal medya hesabından yayınladı.