Magazin

ŞARKICI NEZ’DEN ÇOK İDDİALI AÇIKLAMA!

Bir dönemin en çok aranan şarkıcısı Nez, 2002 senesine damga vurmuştu. Zamanla şanı şöhreti ve müziği sustu. Şimdilerde yeni bir singla hayranlarının karşısına çıkan şarkıcı, birbirinden iddialı açıklamalarda bulundu.

İSTESEM TÜRKİYE’NİN YARISI BENİMDİ

38 yaşındaki şarkıcı Nez Posta’ya verdiği bir röportajda ”İstesem Türkiye’nin yarısı benimdi. Kulisime hediye olarak lüks araçlar gönderiyorlardı. Bir seferinde gelen bir cipin anahtarını kabul ettiği için asistanımı kovaladım” açıklamasında bulundu.

Şarkıcı Nez,kendinizi seksi buluyor musunuz sorusu üzerine ”Tabii ama o bir ruh! Bir duruş. Beni alın dünyanın en güzel mankeninin, Adriana'nın (Lima) yanına koyun, ondan daha fazla kafaları çevirtirim” açıklamasını yaptı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu