Şarkıcı Bengü hamile olduğunu duyurdu!

Ünlü şarkıcı anne olacağı haberini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu...

0
bengu-hamile-oldugunu-duyurdu

Dün akşam Seda Bakan’ın hamile olduğunu açıklamasıyla birlikte 24 saat içerisinde hamile olduklarını açıklayan isim sayısı ikiye yükseldi. Geçtiğimiz akşam Seda Bakan başrol olarak oynadığı filmin tanıtımından sonra verdiği röportajda hamile olduğunu duyurmuştu. Çok bir vakit geçmeden bu kervana bir isim daha katıldı. Ünlü şarkıcı Bengü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile anne olacağını duyurdu. Bengü’nün hamileliğinde 4. ayına girdiğini belirtti.

Bengü geçtiğimiz yıl Ağustos ayında uzunca bir süre birlikte olduğu sevgilisi Selim Selimoğlu ile dünyaevine girmişti. Aradan geçen 6 ayın sonunda ünlü şarkıcı bugün 4 aylık hamile olduğunu duyurdu. Bengü sosyal medya hesabından dünyanın en güzel duygusunu takipçilerim ile paylaşma vakti geldi diyerek sözlerine başladı. Bengü, dünyanın en güzel duygusu olan annelik duygusunu tadacağını ve anne olacağını hatta hamileliğinin 16. haftasına girdiğini duyurdu. Hamile olduğunu öğrendiğinden beri tarifsiz duygular içerisine girdiğini söyleyen Bengü, bu zamana kadar yaşadığı tüm duyguları bastırdığını ifade etti. Tüm duyguları bir arada yaşadığını söyleyen ünlü şarkıcı bu süreçte sevenleri ve yakınlarından dualar istedi. Bengü açıklamasının altında ise bu duyguyu tatmak isteyen herkese Allah nasip etsin diyerek anne olmayı isteyenlere destek oldu.

Bengü’nün bu paylaşımının ardından Merve Özbey, İrem Derici, İvana Sert, Demet Akalın, Yeliz Sar, Raşit Bağzıbağlı, Özgün, Doğa Rutkay Kamal, Pınar Altuğ Atacan, Öykü Serter, Selin Ciğerci, Bilal Sonses ve Hatice gibi bir çok ünlü isim yorum atarak güzel ve iyi dileklerde bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here