Kültür ve Sanat

Sarah Paulson, Ratched hakkında konuştu

Netflix‘in psikolojik gerilim, drama cinsindeki yeni dizisi “Ratched”, önceki günlerde platformdaki yerine geçmişti. Ünlü senaryocu Ryan Murphy ve Ian Brennan imzalı Ratched dizisinin ilk sezonu 8 kısımdan oluşuyor ve kısımların uzunluğu 45 dakika ile 62 dakika arasında değişiyor.

Dizi, 1975 yapımı “One Flew Over Cuckoo’s Nest” filminin evvelinde yaşananları anlatıyor. İlk sezon finaline gelindiğinde henüz orijinal filmin geçtiği zamanın oldukça gerisindeydik.
Yedi hemşirenin öldürülmesi, ona daha çok acı ve kaos yaşatıyor. Muhtemelen ileride Mildred’ı daha sert ve acımasız biri olarak izleyeceksiniz. Zira onu yumuşak biri olarak yakalayan şey kardeşine dinlediği sevgi ve koruma hissiydi. Şimdi bu kayboldu. Şu an Mildred’ın nasıl olacağını öğrenmiyorum ancak kalbinden, insanlığından ve duygusundan çok uzakta olacağına eminim.”

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu