Kültür ve Sanat

Sandra Bullock ve Ryan Reynolds, Lost City of D Filmi İçin Yeniden Bir Araya Gelebilir

Daha evvel The Proposal’da beraber çalışan Sandra Bullock ve Ryan Reynolds, Adam ve Aaron Nee’nin idareyeceği Lost City of D filmi için yine toplanabilir.

Anne Fletcher’ın 2009 yapımı romantik komedi cinsindeki The Proposal filminde beraber başrol oynayan Sandra Bullock ve Ryan Reynolds yine toplanabilir. Paramount Pictures, romantik komedi ve aksiyon cinslerindeki Lost City of D filminin başrolleri için ikiliyi düşünüyor. 

Sandra Bullock, John Lee Hancock’un 2009 yapımı The Blind Side filmindeki rolü ile En İyi Kadın Oyuncu Oscarı kazanmıştı.
Galibiyetli oyuncu 10 seneden sonra tekrar Ryan Reynolds ile toplanabilir. Ancak Paramounts’un Reynolds ile olan görüşmelerinden henüz bir netice çıkmadı. 

Reynolds, şu anda post-prodüksiyon sürecinde olan Free Guy, The Hitman’s Wife’s Bodyguard filmlerinde rol aldı. Galibiyetli oyuncu aynı zamanda Rawson Marshall Thurber’in rejisörlüğünü yaptığı ve çekimleri devam eden Red Notice filminde de rol alıyor. Reynolds’un bu projelerinin yanı sıra yer alacağı duyurulan ve hazırlıkları devam eden Deadpool 3, Christmas Carol gibi bütün altı projesi daha var.
Kendi yazdığı kurgusal bir kentin asıl olduğunu keşfeden yazar, bu kenti tespit etmek üzere riskli ve tehlikeli bir serüvene atılmaya karar verir. 

The King of Kong ve Undefeated gibi yapımlardan tanınan Seth Gordon’ın fikrinden yola çıkılarak hazırlanan projede Dana Fox senaryocu olarak yer alıyor. Gordon’ın yanı sıra Sandra Bullock’un yapım şirketi Fortis Films ve Liza Chasin’in 3dot Productions şirketleri de filmin yapımcıları arasında yer alacak.

The Nee Brothers olarak öğrenilen Adam ve Aaron Nee filmin rejisörlüğünü üstlenecek.
Adam ve Aaron Nee şu anda ön hazırlık düzeyinde olan ve başrolünde Noah Centineo’nun yer aldığı Masters of the Universe filmi üzerine çalışıyor.

Kaynak: Deadline

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu