Sanatçılardan Acun Ilıcalı’ya şok tepki: “Haram zıkkım olsun”

Takip Et:
Sanatçılardan Acun Ilıcalı’ya şok tepki: “Haram zıkkım olsun”
Sanatçılardan Acun Ilıcalı’ya şok tepki: “Haram zıkkım olsun”

Acun Ilıcalı, 99.5 milyon TL’ye yeni bir uçak satın aldı. Bazı sanatçılar, “Acun, uçak alacağına telifleri öde” diyerek tepki gösterdi.

TV8 işvereni Acun Ilıcalı’nın Survivor müsabakasını reelleştirdiği Dominik Cumhuriyeti’ne uçmak için yeni bir uçak aldığı dün haberlere yansımıştı.

Değeri 13 milyon dolar 99.5 milyon TL olan özel jetini Global Express XRS 2012 model uçakla değiştiren Ilıcalı’yla alakalı bu haber üzerine sanatçılardan tepki geldi.

Ünlü beste ve söz yazarı Şehrazat başta olmak üzere pek çok ad “Evvel telif fiyatlarını öde” diyerek sosyal medyadan Acun Ilıcalı’ya tepki gösterdi.
Şehrazat kendine ait sosyal medya hesabından; “Uçağını almadan evvel bizim şu telifleri ödeseydi ahlaksız. Emek hırsızı. Haram zıkkım olsun” ifadelerini kullandı. Şehrazat’ın paylaşımına bir yardım da film yapımcısı Hakan Eren’den geldi. Eren; “Acun uçak almayı öğreniyor ama sanatçıların teliflerini ödemesini öğrenmiyor. Senelerdir süren duruşmaları var ödenmeyen teliflerle alakalı. Uçağın bir teker parası oysa ödeyeceği telifler. Ne kadar acı ve üzücü bir vaziyet” dedi.
Devrin anlayışı hak yemek olunca, her köşeden çıkan birini bakıyorsun” açıklamasını yaptı.

 

 

 

.