Magazin

Şampiyon dizisine sürpriz oyuncu!

Son olarak İnsanlık Suçu isimli dizide Suna Değirmenci karakterine hayat veren Gizem Karaca, 2017 yılında Kemal Ekmekçi ile evlendikten sonra aralıklı olarak ekranlarda yer almaya başlamıştı. Ünlü oyuncunun bu sezon yayınlanmaya başlayan TRT 1’in yeni dizisi Şampiyon’da Elisa karakterine hayat vereceği öğrenildi.

Gizem Karaca’nın canlandıracağı, Derviş Aladağlı’nın (İştar Gökseven) üvey kızı Elisa karakteri; özgürlüğüne düşkün, kararlı, net, başarılı, alımlı, güzel , tuttuğunu koparan bir karakter. Kimsenin bilmediği büyük sırrı ise izleyicilerde merak uyandıracak.

TRT 1’in; yapımcılığını Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller’in üstlendiği ‘Şampiyon’un senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Ketche (Hakan Kırvavaç) ve Müge Uğurlar oturuyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu