Şampiyon dizisinden sonra Erdal Özyağcılar’ın ne yaptığı ortaya çıktı!

Takip Et:
Şampiyon dizisinden sonra Erdal Özyağcılar’ın ne yaptığı ortaya çıktı!
Şampiyon dizisinden sonra Erdal Özyağcılar’ın ne yaptığı ortaya çıktı!

Magazinn / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Erdal Özyağcılar, andırılacağı üzere geçtiğmiiz sezon TRT1 ekranlarında yayınlanan Şampiyon dizisinde başrolde yer almıştı. Akılda oyuncu, dizide Yaman karakterine yaşam verdi ve Mart ayında da diziden dağıldı. Pandeminin Türkiye’de bakılmaya başlandığı dönemde dizideki rolü biten akılda oyuncu, sonrasında İstanbul’dan dağıldı.

Evvelki gün kameralara caddede yakalanan ve açıklamalarda bulunan Erdal Özyağcılar, daha uysal ve az birey ile temas ettiği Ege’deki yazlığına gittiğini ve orada toprak ile meşgul olduğunu açıkladı.
gelişim” diye konuştu. Bahçe işleri ile ilgilendiğini, meyve ağaçları diktiğini anlatan oyuncu, pandemi sürecinde sevinçli ve durgun bir süreç yaşadığını ifade etti.

Tiyatro çalışmaları için İstanbul’a gelen akılda oyuncu, belediyenin tertip etmiş olduğu şovlarda izleyicilerin karşısına çıkacak. Tiyatrodan emekli olmayı hiç düşünmediğini anlatan Erdal Özyağcılar, Rasim Öztekin’in Türk Tiyatrosu’nun sembolü olan kavuğu Şevket Çoruh’a vermesi mevzusunda da konuştu.

Tiyatro camiasının bir avuç insandan oluştuğunu ve hep hoşluklarla konuşulması gerektiğini ifade eden Erdal Özyağcılar, “İnsanlar emeklerinin karşılığını alsınlar.