Salih Bademci ve Hande Doğandemir’e Kırmızı Oda teşekkürü!

Takip Et:
Salih Bademci ve Hande Doğandemir’e Kırmızı Oda teşekkürü!
Salih Bademci ve Hande Doğandemir’e Kırmızı Oda teşekkürü!

Magazinn / Ayrıntı – tv8 ekranında yeni sezonun en tesirli dizilerinden birisi olan Kırmızı Oda, elde ettiği harikulade reytingleriyle, ekranda değişik yapım bakmak isteyen izleyicilerin de seçimi oldu. Dizinin tesirli yaşam öykülerini anlatması ve öykülerin de hakikat yaşamdan alıntılanmış olması son derece ehemmiyetli…

Pek Çok izleyici dizideki bazı karakterlerde kendilerini buldu. Yaşadıklarını ekranda baktı ve Binnur Kaya’nın canlandırdığı hekim hanımın nasihatleriyle de değişik bir düşünce yapısının kapılarını araladı.
Melisa Sözen’in Alya karakterinde sergilediği çok iyi performans da izleyicileri etkileyen bir başka ayrıntıydı. Bu iki karakter dizide yer almaya devam ediyor.

Ancak Mehmet karakterine yaşam veren Salih Bademci ve Nesrin olarak izlediğimiz Hande Doğandemir, 4. kısım ile beraber yapıma veda etti. Her iki oyuncu da çok zaferli bir performans ortaya koydu.

Salih Bademci, Mehmet karakterini oynamadı sanki onu yaşadı ve ekranda da izleyiciye duyguyu geçirdi…

Dr.
kısmıyla yeniden uslarda kalıcı sahnelere imzalaydı.

Kısmın sonunda ise Salih Bademci ve Hande Doğandemir’in karakterlerinin öyküsü sona erdi. Her iki oyuncuya da performansları dolayısı ile teşekkür eden sosyal medya kullanıcıları, pozitif yorumlarda bulundu.

Veda iletiyi paylaşan Hande Doğandemir “Canım Salih iyi ki” anekdotunu yayınladı. Salih Bademci ise “Oynamaktan büyük mutluluk dinlediğim Kırmızı Oda ile bu akşam son defa” diye yazdı:

.