Medya

Sakakatsiz 2. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Volkan Asya’ya İhanet Ettiğini İnkar Ediyor!

Kanal D’nin yeni iddialı dizisi Sadakatsiz, ilk kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan ilk kısmında; Bir sağlık kurumunda Doçent hekim olan Asya, kocasının kendisini kandırdığından şüpheleniyor. Bir hastasından kocasını takip etmesini istiyor ve kuşkusunun doğru olduğunu kavrıyor. Volkan’ın 40 yaş doğum gününde onun hıyanetini en yakın dostlarının da bildiğini bilip devriliyor. İstemsiz olarak gidip Volkan’ı dudağından öpüyor. Volkan’ın sevgilisi bu gidişata bozuluyor.
kısım 1. fragmanı yayınlandı. Asya, Volkan’dan kendisini kandırdığını itiraf ederse ona bir şans tanıyacağını söylüyor. Volkan, Asya’ya hıyanet ettiğini inkar ediyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Volkan Asya’ya Hıyanet Ettiğini İnkar Ediyor!

Vefasız dizisinin 2. kısım 1. fragmanında; Asya, Volkan’a evlendiklerinde birbirlerine verdikleri sözü ona anımsatıyor ve şayet kendisini kandırdığını itiraf edip o bayandan dağılırsa ona affedeceğini açıklıyor.
kısım 1. fragmanı…

SADAKATSİZ 1. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Asya, büyük bir sağlık kurumunda doçent hekim, eşi Volkan ise mimardır. Çiftin, Ali adında bir oğulları vardır.
En yakın dostu Derya ile Bahar’a gidişatı anlatıyor. Onlarda Volkan’ın asla böyle bir şey yapmayacağını ve boşa vesvese yaptığını açıklıyor.

Asya, Ali’yi mektepten almaya gittiğinde onun sınıf dostunun annesinin Volkan’ın asistanı olduğunu ve her gün beşte işten çıktıklarını biliyor. Volkan ise, çalıştığını açıklayıp her gün geç saatlerde eve geliyor. Asya, sağlık kurumundan erken çıkıp kocasını takip ediyor ve onun annesini bakmaya gittiğini boşa vesvese yaptığını düşünüyor.
Kızla, sergide karşılaşıyor ve o uyku ilacı reçetesi karşılığında ondan kocasını takip etmesini istiyor. Volkan bir eve giriyor. Çıkışta, otomobilin valizine bir şeyler koyuyor. Nil, Asya’yı arayıp bir kocasının bir eve girdiğini ve bir bayanla baktığını, otomobilin valizine bakmasını istiyor. Bir de kadının bindiği otomobilin plakasını alıyor.

Volkan’ın 40. yaş doğum gününde, Asya, kocasının otomobilinin valizinde bir telefon tespit ediyor.
Volkan, konuklara teşekkür ettikten sonra davatliler, Asya’nın konuşma yapmasını istiyorlar. Asya’da gidip dudağından Volkan’ı öpüyor. Derin ise bu vaziyete bozuluyor.

Vefasız Dizisinin Yayın Tarihi Belirli Oldu! Dizinin İlk Kısım Fragmanı Yayınlandı!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu