Magazin

Sahnede fıstıklı tacize uğradım!

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın, müzik yolcuğu esnasında çok garip tecrübeler yaşadı. İlk konserini Makedonya’da bir kulüpte verdiğini anlatan şarkıcı, burada bir izleyiciden hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.

Vakanın yaşandığı geceye dönen Aydın, o anları anlattı: ‘ İlk konserimi verdiğim zamanlarda Makedonya’da bir mekanda sahneye çıkmıştım.
Gecede sahneye çıktım. Şarkılarımı söylüyorum. Bir kız en ön sırada oturuyor. Tam gece kafama fıstık atıp eliyle sevmediğini belirten işaretler yapıyor. Böyle bir sahne deneyimiydi, başka bir deyişle çok enteresandı. Hiç anlam veremedim.’ Yaşadığı bu tuhaf vakadan sonra afallamışa dönen Aydın, böyle tepki veren bir seyircinin konser sonuna kadar neden salondan ayrılmadığını kavrayamadığını söyledi.

‘Hem beni beğenmeyip, hem de konserime geliyor.
Zira başka anlamlı bir açıklaması yok. Hoşlanmadığın bir bireyin konserine gidip neden en önde durup sonuna kadar beklersin ve böyle bir hareket yaparsın. Netlikle beni kendilerine rakip olarak bakan ya da kıskanan birileri bu kızı gönderdi ve böyle bir şey yapmasını istediler.’

O dönem şok geçirdiğini ama şimdi yaşananlara gülüp geçtiğini anlatan Aydın, ‘Zati üzerinden çok zaman geçti.
Üzerinden seneler geçmesine karşın o vakayı unutamadım’ diyen Aydın bazen sahneye çıktığında o günün usuna geldiğini ve yine bu stil bir vaka yaşamamak için çevresine bakındığını anlattı.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu