Magazin

Sahne Bergüzar Korel’in!

Magazin dünyasının gözde çiftlerinden Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, önceki günlerde 3.5 milyon liralık bir reklam anlaşmasına ‘Evet’ demişti. Hamileliğinde 6’ıncı ayı geride bırakan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç ilk kez birlikte bir firmanın reklam yüzü oldu. Daha önce Binbir Gece ve Vatanım Sensin gibi dizlerde birlikte rol alan iki ünlü oyuncu, yeniden aynı set ortamında bulundu. Normal hayatta olduğu gibi reklam filminde çifti canlandıran Korel ve Ergenç’in reklam filmi izleyenler tarafından beğenildi.

“BİRBİRİMİZE İÇİMİZDEN GELDİĞİNDE HEDİYE ALIYORUZ”

Ünlü bir mücevher firmasının yüzü olan ikili “İçimden geldi” sloganıyla çıkan reklamları sonrası firmanın düzenlediği lansmana birlikte katıldı. Rahmi M. Koç Müzesi’nde düzenlenen etkinlikte Bergüzar Korel ve Halit Ergenç kameraların karşısına geçerek magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Reklam filminin kendi ilişkilerini anlattığını söyleyen Bergüzar Korel, birbirlerine içlerinden geldiğinde hediye aldıklarını ifade etti. Bergüzar Korel’in konuşması sırasında Halit Ergenç’in sözü başka birine vermesi sonrası Korel’in verdiği tepki gülüşmelere sebep oldu. Bergüzar Korel’den sonra konuşan Halit Ergenç ise sevginin sadece özel günlerde değil her zaman gösterilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Hamileliği sebebiyle tek kişilik oyunu Kızlar ve Oğlanlar’ı bu sene tiyatro sahnesine taşımayacak olan Bergüzar Korel, lansman gecesinde sahneye çıkarak şarkı söyledi. Geceye renk katan ünlü oyuncu, uzun zamandan sonra ilk kez karnının  büyüdüğünün görüldüğü bir kıyafet seçti. Korel, hamileliği boyunca genellikle bol kıyafetler tercih ediyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu