ŞAHAN’DAN UÇAK KAZASI İÇİN YAPILAN YORUMLARA TEPKİ

Takip Et:

Birleşik Arap Emirlikleri'nden Türkiye'ye gelen ve içinde iş adamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve arkadaşlarının bulunduğu özel jet, İran'ın başkenti Tahran'ın güneyinde düştü. Feci olayda 2'si pilot, 1'i hostes, 8'i yolcu 11 kişi hayatını kaybetti.

 

Uçak kazasından sonra sosyal medyada yapılan çirkin yorumlara birçok sanatçı tepki gösterdi. 

 

Komedyen Şahan Gökbakar'da yapılan çirkin yorumlara sessiz kalmadı. Ünlü komedyen, Instagram hesabından story paylaşarak tepkisini dile getirdi. 

 

İlk paylaşımında başsağlığı dileyen Gökbakar, "Çok üzüldüm. Hayat çok acımasız bazen, Allah tüm sevdiklerimizi korusun… Allah ramet eylesin hepsine, hepsini cennetine alsın. Allah ailelerine sabır versin" diyerek başsağlığında bulundu. 

 

 

Şahan Gökbakar diğer paylaşımlarında ise, sosyal medyada çirkin yorum yapanlar için tepki gösterdi. Gökbakar, "Ölümün olduğu bir dünyada hiçbir şey çok da ciddi değildir aslında. Ölümün dini olur mu? Ölümün zengini, fakiri olur mu? Asıl soru, ölen bu gencecik insanların arkasından pislik ve kötülük saçan bu haysiyetsiz, kalpsizlerin öteki dünyada rahatı olur mu?" ifadelerini kullandı.