ŞAHAN ‘TOSUN PAŞA’ İDDİALARINI YALANLADI!

Takip Et:
Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'ın 1976 yapımı 'Tosun Paşa' filmini yeniden çekmek istediği, ancak Ertem Eğilmez'in oğlu Ferdi Eğilmez tarafından bu isteklerinin reddedildiği iddia edilmişti.
 
Çıkan bu haberlerden sonra Ferdi Eğilmez, sosyal medya hesabından açıklama yaptı:
 
"Bu haber doğru değil, böylesi gelişmelerden haberim de yok, bunu teklif etmiş bir oyuncu da yok, bu haber için teyidimi alan da yok diye paylaşım yapıyorum, sanki aslı varmış gibi ismi geçen oyuncu arkadaşımıza da maalesef ağır sözler sarfediliyor… Bu iki önemli isimli kardeşim de bana böyle bir teklifle gelmediler. Gelmeye ihtiyaçları olduğu kanaatinde de değilim. Layıki ile yapıldığı takdirde tüm dünyada olduğu gibi bizde de devam filmlerinin yapılmasına da değildir benim itirazım, tarafımca bilinmeyen, onayımdan geçmemiş haberlerin değerli oyuncu isimlerinin de kullanılması sureti ile yapılıyor olmasınadır… Bu hususların dikkate alınarak özenli ve seviyeli paylaşımlar ve yazışmalar yapılmasını temenni ederim, sevgi ve saygılarımla… "
 
Şahan Gökbakar da Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:
 
"Hiçbir suretle Arzu Film'le görüşmedim. Tosun Paşa isimli filmin veya başka bir filmin yeniden yapımıyla ilgilenmiyorum. O filmler, o haliyle ve o ustalarla güzel. Hürriyet gazetesi muhabiri İsmail Bayrak, yalan haber yazma. Arayın basın sorumlumuzu, sorun kardeşim. Çok zor değil artık bu işler. Sıradaki projem ise Recep İvedik 6."