Şahan Gökbakar’dan Reynmen çıkışı! “Ne yaptı bu çocuk size?”

Son ayların en çok konuşulan ismi Reynmen'e Şahan Gökbakar'dan destek geldi. Ünlü komedyen, Reynmen'i eleştirenlere "Amma konuştunuz, yadırgadınız çocuğu" sözleri ile çıkıştı...

Takip Et:

Çıkardığı iki şarkı ile dikkatleri üzerine çeken Reynmen, neredeyse her gün yeni bir polemikle magazin gündemine gelmeye devam ediyor. Son olarak MÜYAP Başkanı Bülent Seyhan’ın “Zamanında Ajdar’a haksızlık ettik, oysa ki zararsızdı. Ama Reynmen sektöre zarar verdi.”  sözleri ile yüklendiği dün adeta isyan etmiş ve birbirinden çarpıcı açıklamalara imza atmıştı.

“BENİ YOK EDEMEYECEKSİNİZ” DEMİŞTİ…

“Beni siz var etmediniz, siz de yok edemeyeceğinizi bildiğiniz için bu kadar kuduruyorsunuz değil mi? Acaba Seyhan Müzik’te olsaydım Bülent Seyhan abimiz benim için aynı şeyleri söyler miydi?” diyen ünlü fenomen, ailesi ve kendisi hakkında konuşulan şeylere dayanamadığı için açıklama yaptığını anlatmıştı.

“YERİNDE OLMAK İSTEDİKLERİ HERKESE AYNI MUAMELE”

23 yaşındaki genç isme Şahan Gökbakar’dan destek geldi. Ünlü komedyen, “Bu çocuk naptı la size? Başarılı şarkılar yapıyor, insanlar seviyor dinliyor. Bırakın keyfini yaşasın başarısının, amma konuştunuz, yadırgadınız çocuğu.” ifadeleriyle Reynmen’i eleştirenlere yüklendi.

Gökbakar, Reynmen’e ise “Sen takılma güzel kardeşim bak dalgana, eğlen, üret, büyüt kitleni, kanalını. Yerinde olmak istedikleri herkese yaptıkları aynı muamele” dedi.