Şahan Gökbakar’dan “Recep İvedik 6” açıklaması!

Sinema salon işletmecilerinin Şahan Gökbakar'ı boykot ederek, Recep İvedik 6 filmini vizyona sokmayacakları iddia edilmişti. Şahan'dan açıklama geldi...

Takip Et:
recep-ivedik-6-aciklamasi

Şahan Gökbakar, önceki günlerde sosyal medyada dolaşan “Hakları verilmediği gerekçesiyle film yapımcılarının salon işletmecilerini boykot ederek filmlerini vizyona sokmayacakları” iddialarına sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yanıt verdi.

sahan-recep-ivedik-6-aciklamasi

Gökbakar, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Evvelki günlerde ve özellikle bugün, yapımcılar ve sinema işletmecileri arasında anlaşmazlıklar olduğu ve yapımcıların filmlerini çıkmama kararı aldığı haberler basında geniş yer almıştır. Bu haberlerde şirketimiz Çamaşırhane Film, Şahan Gökbakar ve 2019 yılında vizona girmesi planlanan “Recep İvedik 6” filmi ile ilgili çeşitli yorum ve ifadeler bulunmaktadır.

Tüm sinema işletmecileri ve şirketimiz arasında devam eden müzakere süreçleri henüz sonuçlanmadığı için şirketimiz tarafından alınan kesinleşen bir karar bulunmamaktadır. Bahse konu haberlerin içeriğinde yer alan her türlü ifade ve bilginin, şirketimiz tarafından resmi olarak teyit edilmediği sürece, haberi yapan gazetecinin fikri, yorumu ve duyumu olarak değerlendirilmesi gerekmektedir.

Elbetteki bir takım sektörel sorunların varlığı açıktır. Üyesi olduğumuz Tesiyap meslek birliği çatısı altında, buna ek olarak iş ortaklarımız ve çeşitli bakanlıklar nezdinde, mevcut sorunların çözümüne ilişkin çeşitli toplantılarda da bulunmak suretiyle çözüme yönelik yapıcı katkımızı açıkça sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. İlerleyen süreçte her türlü ticari ve hukuki yolu değerlendirerek bir sonuca vardığımız takdirde, geniş bir basın toplantısı yaparak hem soruna açıklık getirecek hem de filmimizin gösterimi ile ilgili kararımızı birinci ağızdan siz değerli kamuoyuna aktaracağız.

İlerleyen süreçte her türlü ticari ve hukuki yolu değerlendirecek bir sonuca vardığımız takdirde, geniş bir basın toplantısı yaparak hem soruna açıklık getirecek hem de filmimizin gösterimi ile ilgili kararımızı birinci ağızdan siz değerli kamuoyuna aktaracağız.

En kısa zamanda, sinema işletmeleri ile yapacağımız sözleşmeler yoluyla bu sorunları aşarak milyonlarca sevenimiz ile buluşacağımıza olan inancımız tamdır.

Yine Beraberce Kahkaha Atmak Dileğiyle.

 

Saygılarımızla,

Çamaşırhane Film

Şahan Gökbakar

recepivedik6