Magazin

ŞAHAN GÖKBAKAR’DAN CEM YILMAZ’IN TAŞINA SERT CEVAP!..

Türkiye’nin en çok vergi veren 58’inci kişisi olan Cem Yılmaz, twitter hesabından “58’inci olmam, yan kulvarda oturan ama koşmayan Bolt’u geçmek gibi bir şey herhalde!” açıklamasını yapmıştı.

 

Ünlü komedyenin bu tweet’iyle  ‘Türk Sineması’nın gişe rekortmeni olmasıyla övünen’ ancak bu yıl ilk 100’e giremeyen Şahan Gökbakar’a gönderme olarak yorumlandı. Bu tweet’in ardından Gökbakar, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

 

Bu durumun “Recep İvedik 4” filminin yapımcısı Murat Akdilek’in payına düşen 25 milyon lira vermemesinden kaynakladığını iddia eden Gökbakar, “Çalınan 25 milyon TL’me rağmen 3 milyon TL vergi vermişim. Hesap et, çalınanın yüzde 35’ini. Yani ilk 100 kişi adam da 100-150 arası adam değilmiş gibi bir mantık var sanki bazılarında. Hani ‘Şahan nerede ya listede’ diyen bazı dedikoduculara cevap bolsun. Ayrıca bir de o çalınan paranın kurumlar vergisini de şirket olarak 4 milyon TL devlete ödedik. Oldu mu? Allah başkasının cüzdanıyla ilgilenen leş kargalarını uzak tutsun hepimizden.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı