MagazinManşet

Şahan Gökbakar’dan Cem Yılmaz’a destek: Yeni Cem, Kore’den geliyor!

Cem Yılmaz, Mars Cinema Group yetkilisi Aslı Irmak Acar’ın gazeteci Cengiz Semercioğlu’na verdiği röportajda “Cem Yılmaz film çekmezse yeni Cem Yılmaz’lar çıkarırız” açıklamasına tepki göstermiş ve “Yavaş çıkar” demişti.

Bilindiği üzere, son dönemde “Kar paylaşımı” nedeniyle sinema yapımcıları ile sinema salonu sahipleri arasında büyük sorunlar yaşanıyor. Hatta, Yılmaz Erdoğan ve Şahan Gökbakar’ın yeni filmlerinin vizyon tarihi ertelendi ve henüz belli değil!

Cem Yılmaz’a ilk destek ezeli rakibi Şahan Gökbakar‘dan geldi.

Gökbakar, Cem Yılmaz’a benzerliğiyle dikkat çeken birinin fotoğrafını paylaşıp altına şu notu yazdı:

“Kore’den ucaga bindirmisler geliyormus… Yeni Cem Yılmaz çıkartması… Mısır sever bir hanim ile Cengiz’in boş salonda kova kova mısır yiyip sohbet etmeleri manidar olmuş! Zira bu gidişle yeni Cemler, yeni Yılmazlar çıkana kadar anca boş salonlarda sadece mısır yenip sohbet edilecek gibi duruyor…”

NE OLMUŞTU?
“Cem Yılmaz olmazsa yeni Cem Yılmaz’lar çıkar” sözü ünlü komedyeni çok kızdırmıştı.

Cem Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile Aslı Irmak Acar‘a yanıt verdi.

Yılmaz, “Hayatımda ilk defa gördüğüm bu hanım yeni Cem Yılmaz’lar çıkaracakmış! Yavaş çıkarsın. Hanımefendi bırak Cem Yılmaz çıkarmayı da tüm Türkiye de sinema biletini 15 lira yapmayı teklif ediyorum 40 liraya bilet satmak yok var mısın ? Yoksun tabi… İyi çıkarmalar, Cengizi geçiyorum” demişti.

Cem Yılmaz’ın açıklamalarının tamamını okumak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu