Şahan Gökbakar’dan Ata Demirer’e manidar yanıt: Gişesi bol olsun! (Özel)

ÖZEL HABER - Şahan'dan "Gaz çıkarmalı komediyi sevmiyorum" diyerek kendisini hedef alan Ata Demirer'e zeka dolu 'reklam' iması...

Takip Et:

Ata Demirer yeni filmi “Hedefim Sensin”in tanıtımını yaptığı bir röportajda Şahan Gökbakar‘a sert göndermelerde bulununca ortalık katılmıştı!

Demirer, Şahan’ın gişe rekorları kıran Recep İvedik karakterini isim vermeden şu sözlerle eleştirmişti; “İnsanların irite olduğu şeylerin şakasını yapmam. Dışkı şakaları, burun karıştırma, gaz çıkarma gibi kaba komedinin alanına giren her şeyden uzak duruyorum. Karşındakini aşağılayarak kaba mizah yapmayı hiç sevmiyorum.”

ŞAHAN’DAN MANİDAR YANIT: ATA’NIN GİŞESİ BOL OLSUN!
Ata Demirer‘in olay yaratan sözlerinin ardından gözler Şahan Gökbakar’a çevrilmişti. Konuyla ilgili Magazinn.com genel yayın yönetmeni Sinan Güzel‘e konuşan Gökbakar, “Ata ile polemiğe girmeyeceğim. Şansı bol, yolu açık olsun. Yeni filminin gişesi bol olsun” diyerek kendi üzerinden reklam yaptığı söylenen Ata Demirer’e ince bir mesaj gönderdi!

ŞAHAN’DAN ZEKA KOKAN ‘REKLAM’ İMASI!
Gökbakar, “Gişesi bol olsun” sözleriyle “Ata Demirer yeni filminin reklamı için Şahan’a sataştı” şeklindeki yorumlara da atıfta bulunmuş oldu! Bakalım, Ata Demirer’den Gökbakar’ın bu sözlerine nasıl bir yanıt gelecek? (Magazinn.com)