Magazin

ŞAHAN GÖKBAKAR’A ‘OSMAN PAZARLAMA’ ŞOKU

Takvim'de yer alan habere göre gişe rekortmeni Şahan Gökbakar'ın 19 Şubat'ta vizyona giren 'Osman Pazarlama' filminin ilk 3 günlük gişe rakamları belli oldu. Film, hafta sonunda 706 bin kişi tarafından izlendi. Ünlü komedyen, bu rakamla hafta sonu en çok tercih edilen film olsa da 'Recep İvedik' serilerindeki başarısını arattı.

Şahan Gökbakar, yapılan kötü eleştirilere ise şöyle yanıt verdi: "Böyle bir zamanda, bunca üzüntü ve moralsizlikle özellikle de herkesin sokağa çıkmaya tedirgin olduğu günlerde, 706 binden fazla seyircimiz filmimizi şereflendirmiş. Allah hepinizden razı olsun.


'AİLEME KÜFREDİLDİ'

Bizlere büyük bir başarı yaşattınız. Hepinize çok teşekkürler. Tabii ki yaptığımız her filmden sonra olduğu gibi bu filmden sonra da 'meyve veren ağaç taşlanır' sözünün en güzel örneklerini yaşıyoruz. Yüzlerce sahte hesaptan filmi karalayan, bana ve aileme hakaret ve küfürler içeren birçok yorum yazıldı. Recep İvedik serisi devam edecek. Kendimizle yarışımız bitmeyecek. Kısacası Gökbakar kardeşler, sizleri güldürmeye devam edecek."

Gökbakar, 'Recep İvedik 4'teki toplam 7 milyon 369 bin 98 kişilik seyirci rakamıyla Türk Sinema tarihinin en çok izlenen filmi olma unvanını elinde bulunduruyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu