ŞAHAN GÖKBAKAR TAKİPÇİSİYLE TARTIŞTI!

Takip Et:

Şahan Gökbakar kızı Ela Gökbakar’ın birinci yaşını kutladığı bir fotoğrafını yayınlandı. Gökbakar fotoğrafı, “Little princess and King” notuyla paylaştı.

 

 

Bir kadın takipçisinden İngilizce not yazdığı için tepki alan Şahan Gökbakar, daha sonra fotoğrafa yazdığın notun yana Türkçe tercümesini de ekledi. Ancak Gökbakar, kendisine laf atan takipçisine cevap vermeden de duramadı.

 

“NEYİN PEŞİNDESİNİZ BACIM”

 

Başarılı komedyen Şahan Gökbakar kadın takipçisinden, “Keşke Türkçe yazsaydın. Biz de anladığımız gibi beğenseydik” şeklinde yorum aldı. Gökbakar yanıt olarak, “Ablacım, profilinde anne, eş vs = woman yazıyor bee bacım. Neyin peşindesiniz? Kendi profilinizde İngilizce yazıp bir de bana laf yazıyorsunuz ya vallahi pes” dedi.

 

 

Şahan Gökbakar daha sonra yaşadığı bu olayı diğer takipçilerine duyurdu. Gökbakar, kadın takipçisiyle olan yazışmaların görüntüsünü paylaşarak, “Bakın şimdi, Little princess and King yazdım diye paylaşımımın altına bana, İngilizce yazmasaydın da anlasaydık diye laf sokan bir abla… Şimdi ablanın profiline tıklayalım” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

Ünlü komedyen daha sonra kadının profilini de yayınlayarak, “E ablam kendi profiline woman demişsin kendine… Princess, prenses demek ablacım. King de kral. Hani Burger King var ya oradan da aşinasındır. Ya neden böyle insanlarsınız siz yahu!” mesajını yayınlandı.

 

 

Şahan Gökbakar, kadın takipçisinin bu tepkisini yayınlayınca diğer takipçilerinden destek mesajları almaya başladı…