Şahan Gökbakar duyurdu! “Çekimlere başlıyoruz!”

Şahan Gökbakar, sosyal medya fenomeni Yasemin Sakallıoğlu'nun 'Zengo' tiplemesinin filmini yapmaya karar vermişti. Ünlü komedyen, çekimlerin yarın itibariyle başlayacağını duyurdu...

Takip Et:

Bir süre ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde de oynayan Yasemin Sakallıoğlu, sosyal medyada yayınladığı videolarla adını geniş kitlelere duyurmuştu. Instagram’da 2.9 milyon takipçisi olan Yasemin Sakallıoğlu’na Şahan Gökbakar destek vermişti. Gökbakar, Sakallıoğlu ile ‘Zengo’ karakterinin film yapılması noktasında anlaşmaya varmıştı. Çekimlerin yarın başlayacağını ve ‘Zengo’nun ‘Recep İvedik 6’dan birkaç ay sonra beyazperdede olacağını belirten ünlü komedyen şunları söyledi:

“Size Yasemin Sakallıoğlu’nun yeni filmini “Zengo”yu takdim ediyorum. Hem yazan, hem oynayan hem de espri yeteneği çok sağlam olan bir kadın komedyen. İnşallah bu güzel ülkede başarılı olmuş nice kadın komedyenlere bir yenisi daha eklenecek. Çorbasında tuzumuz varsa ne mutlu… Eminim beni sevdiğiniz gibi uzun yıllar onuda severek takip edeceksiniz… Çekimlerine yarın başlıyoruz ve İnşallah Recep İvedik 6’dan birkaç ay sonrada Zengo’yu izliyor olacağız… Bekleyin bizi, güldürmeye geliyoruz…”