Şahan Gökbakar ailesinin bir an olsun yanından ayırmayacak!

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar koluna eşi Selin Gökbakar , çocukları Deniz Efe ve Ela ile olan mutlu ailesini temsil eden bir dövme yaptırdı...

Takip Et:

Şahan Gökbakar, 2015 yılında hayatını Selin Gökbakar ile birleştirmişti. Deniz Efe ve Ela isimli iki çocuğu olan çift, sosyal medya hesapları üzerinde aileleri ile ilgili sık sık paylaşımlar yapıyor.

Son olarak ketojenik diyet reklamlarında kendi ismini izinsiz bir şekilde kullanan kişilere açtığı dava ile magazin gündemine gelen Şahan Gökbakar, eşi ve çocukları ile olan mutlu ailesinin temsil eden bir dövme yaptırdı. Koluna yaptırdığı dövmeyi Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşan ünlü komedyen, “Bir zeytin ağacı ve altında canım ailem… Herkese, ömrü zeytin ağacı gibi bir mutluluk diliyorum…” mesajını yayınladı. Doğa sevgisi bilinen ve Kaz Dağları’ndaki ağaç katliamına ses çıkaran ünlü isimlerden olan Gökbakar’ın zeytin ağacını vurgulaması dikkat çekti.

CEYDA DÜVENCİ’DEN ‘MELİSALİ’ KAYIĞI

Ceyda Düvenci’de geçtiğimiz ay benzer bir dövme yaptırmıştı. Düvenci’nin dövmesinde de kendisi gibi oyuncu olan eşi Bülent Şakrak, çocukları Melis ve Ali ile olan ailesinin temsili görülüyordu.