Medya

Safiye’nin dünyası başına yıkılacak! Masumlar Apartmanı yeni bölümle yine sarsacak!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – TRT1 ekranlarında yayınlanan Suçsuzlar Apartmanı dizisi, bu hafta 5. kısmıyla ekrana gelecek. Salı akşamları yayınlanan dizi, sanki herkesi ekran başına kilitliyor. Yayınlanan 4 kısmıyla sosyal medyanın da gündeminden düşmeyen dizide, travmatik meseleleri olan ailenin meçhulleri yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Dizide Ezgi Mola’nın oynadığı Safiye karakteri herkesin bilindiği üzereyi. Her şeyi lekeli bakan, devamlı yıkayan, asosyal bir şahsiyet olan Safiye, annesi tarafından ciddi psikolojik şiddete uğramış ve evinden çıkamayacak hale gelerek yaşadığı civarda da obsesif şahsiyetiyle tüm ev ulusu üzerinde baskı kuran biri olmuş.

Ancak dizi ilerledikçe, Safiye’nin yanından bölmeyen Gülben ile annesiyle kurduğu ilişkiyi kuran ve onu da hastalıklı bir şahsiyet yapan Safiye dışında, evdeki öbür bireylerin de arızaları ortaya çıkıyor.
Yaşanan kriz, İnci’yi evliliklerini duyurma fikrinden vazgeçirir.

Esat’ın Esra ile evlendiğini sanan Gülben, derin acılar içindedir ancak tasalaşacak kimsesi yoktur. Ege’nin atacağı bir adım İnci ve Memduh’u güç gidişatta bırakır.

Han kardeşleriyle paylaşamadığı mutluluğunu babasıyla paylaşır.
Han bir günlüğüne de olsa, her şeyden uzakta bir balayı tatili yapmak istese de evde yaşanacak bir mesele suratından acilen dönmek zorunda kalırlar.

Hikmet Safiye ve Gülben’e Han’ın evlendiğini açıklar. Safiye’nin dünyası başına devrilecektir.

“Suçsuzlar Apartmanı” beşinci kısmıyla 13 Ekim Salı yarın gece vakti saat 20.00’de TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU’1 de…

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu