Ayrılığı reddetmedi! Sadettin Saran’dan Emina Jahovic açıklaması: “Boş verin”

Saran "Boş verin aşkı" diyerek ayrılık iddialarını kabul etti! Emina ise, kendisinin evlenmek istemediği için ayrılmasını tersten anlayıp yazanları ti'ye alan bir paylaşım yaptı...

sadettin saran amerikaya gitti

Sadettin Saran önceki gün yılbaşı tatili için Amerika’ya uçtu. Hürriyet’te yer alan habere göre; Saran, muhabirlerin ayrılıkla ilgili sorularına “Boş verin aşkı, bana Fenerbahçe’yi sorun” diye yanıt vererek ayrılığı reddetmedi ve bir nevi kabul etmiş oldu.

saran-amerikaya-uctu
EMİNA “EVLENMEYECEĞİM” DİYE REST ÇEKİNCE İLİŞKİ BİTTİ!
Magazinn.com, Sadettin Saran ve Emina Jahovic’in ayrıldığını ortaya çıkarmış ve bu haber “Yılın son bombası” olarak manşetleri süslemişti. Emina evlenmek istemediğini söyleyip bu kararını Sırp basınına da açıklayınca çiftin arası açılmıştı. Emina, Saran’ın yılbaşı partisine katılmadığı gibi yılbaşında da onsuz bir plan yaptığı ortaya çıkmıştı.

Dün de Emina Jahovic, “Kendisinin evlenmek istediği” için ayrıldıklarını iddia eden bir haberi instagram’da gülücük emojileriyle ti’ye almış ve evlenmeyi isteyen tarafın kendisinin olmadığını takipçileriyle paylaşmıştı. Emina o paylaşımıyla, hem ayrılık iddialarını doğruladı hem de magazinn.com’un özel haberini tersten anlayıp yanlış alıntılayanlara gülüp geçtiğini göstermiş oldu!

Bu arada, Saran’ın yeniden barışmak istediği de kulislerde konuşulan fısıltılar arasında! Kanal D’deki 2.Sayfa programı da çiftin bu süreçte birkaç kez telefonla görüştüğü ancak ayrılığın devam ettiği iddiasını ekrana taşıdı. Bakalım ilerleyen günlerde nasıl gelişmeler yaşanacak?