Magazin

Sadettin Saran’dan Defne Samyeli sorusuna tepki!

Emina Jahovic ile bir dargın bir barışık devam eden ilişkisini noktalayan iş insanı Sadettin Saran, önceki gün bir mekanda arkadaşlarıyla sohbet ederken görüntülendi. Bir hayli keyifli olduğu gözlenen Saran, çıkışta kendisini bekleyen magazin muhabirlerinin Defne Samyeli ile ilgili soru sorması üzerine “Duymamış olayım, sormayın” yanıtını verdi.

Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile 1.5 yıl süren ilişkisini sürpriz bir şekilde bitirmişti. Bu süreçte gazetecilerin sorularından rahatsız olan ve gergin tavırlar sergileyen Samyeli’nin adı Sadettin Saran ile anılmaya başlamıştı. İddiaya göre; Saran, Defne Samyeli’ye ilgi duyuyor ve tanışmak istiyor. Hatta ünlü iş insanın Samyeli’nin Cem Yılmaz ile ilişkiye başlamadan önce de Defne Samyeli ile tanışmak istediği konuşuluyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu