Magazin

Sadakatsiz dizisinin yıldızı Özge Özder’den hamilelik açıklaması

Kanal D’de yayınlanan ‘Sadakatsiz’ dizisinde rol alan Özge Özder’den hamilelik haberi geldi. Güzel oyuncu anne adayı olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Özge Özder 2018 yılında hayatını müzisyen Sinan Güleryüz ile birleştirmişti. Oyuncu, hamilelik haberini sosyal medyada duyurdu.

Özge Özder’in duygu dolu paylaşımı;

“Bazen ne diyeceğini, nasıl diyeceğini bilemiyor insan… Kelimeler yetersiz kalıyor. Hep en güzel dilekleriniz hatta istekleriniz içindeydi bizden bir bebek haberi almak. Hep ‘çoğalın’ dediniz bizi sevenler olarak. Biz aslında hep çoktuk kendimize ve hatta taştık kendi içimizde ama şimdi kısmetse daha da çoğalıyoruz işte..

İnanıyorum ki bizim bu zor döneme denk gelen yolculuğumuz kara kalplere inat, yine iyi kalplerinizin ve iyi dileklerinizin enerjisini kuşanıp en güzel şekilde tamamına erecek. Dilerim ki, bu zor günlerde yüce yaradan koruyup kollayacak hepimizi ve taşıdığım bu küçük canı, ve o da gözlerini sağlıkla açacak.”

Oyuncunun 85 bin takipçisi bulunan bir Youtube kanalı bulunuyor. Yakın arkadaşı Aslı Tandoğan Özder’in hamilelik haberinin ardından göz yaşlarına boğuldu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu