Sadakatsiz Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Dizinin İlk Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Takip Et:
Sadakatsiz Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Dizinin İlk Bölüm Fragmanı Yayınlandı!
Sadakatsiz Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Dizinin İlk Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Kanal D’nin yeni iddialı dizisi Sadakatsiz, eksantrik öyküsü ve akılda oyuncu kadrosuyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Ekranlarda bakmak istenilen oyunculardan. Cansu Nehir, Sadakatsiz dizisiyle ekranlara geri dönüyor. Dizide, Cansu Nehir’nin partneri Caner Cindoruk olacak. Sadakatsiz dizisinin yayın tarihi belirli oldu. Detaylar haberimizde.

Çarşamba Dizileri 2020

Sadakatsiz Dizisinin Yayın Tarihi Belirli Oldu!

Kanal D ekranında yayınlanacak ve büyük bir alkışla izleneceği varsayım edilen Sadakatsiz dizisi, 7 Ekim Çarşamba günü ekrana gelecek.
Aile kızının böyle bir şey yaptığını bir de hamile olduğunu dinleyince büyük şok yaşıyor.

İşte Vefasız dizisi birinci kısım 1. fragmanı…

CANSU AKARSU EKRANA GERİ DÖNÜYOR!

Son günlerde, Kadın, Yasak Elma, Bizim Öykü, Anne, Kızım gibi dizilerin yanı sıra geçen sezon başlayan Öğretmen, Baraj gibi dizilerin yapımcılığını yapan Med Yapım, Vefasız dizisinin de yapımcılığını üstlendi.
Dizinin senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu kaleme aldı. Rejisörlüğünü ise 3 sezon süresince Yasak Elma dizisini idareyen Neslihan Yeşilyurt üstleniyor.

Vefasız dizisine kısa bir zaman evvel Yeliz Kuvancı’nın da katıldığı bilinmişti. Aynı biçimde Burak Sergen, Eren Vurdem ve Mucize Hekim dizisinden ufalayan Özge Özder‘de diziye dahil oldu. Dizinin kadrosunda sürpriz bir ad daha var. O da kim mi? Yasak Elma dizisinin zaferli oyuncusu Şevval Sam’ın oğlu Tarık Emir Tekin dizide yer alacak.
Vefasız dizisiyle ilk kere kamera karşısına çıkacak olan Tarık Emir Tekin’in Vefasız dizisi onun için bir dönüm noktası olacak.

Vefasız Dizisinin Okuma Provası Yapıldı!

Kanal D ekranında yayınlanacak olan Vefasız dizisi Hekim Foster adlı dizisinden adapte edildi. Dizide kendisini kandırdığını düşündüğü kadının eşinin peşine düşmesini ve yaşadığı gerilim dolu öyküsünü mevzu alıyor. Bir çok akılda oyuncuyu bir araya getiren dizi şimdiden izlenme rekorları kıracak gibi görünüyor.