Medya

Sadakatsiz dizisinin Derin’i Melis Sezen yasak aşka nasıl bakıyor?

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – 2016 senesinde Yaşam Bazen Tatlıdır adlı dizideki Asya karakteri ile dikkatleri sürükleyen Melis Sezen, sonrasında ise Siyah İnci’de Ebru olarak hoşlanılmıştı. Sonrasında üst üste projelerde bulunan oyuncu, yeni dizi Vefasız’de Derin Güçlü olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Kendisini bayağı geliştiren ve bu günlerde başrollerde yer almaya başlayan genç oyuncu, Vefasız dizisinde de uslarda kalacak bir karaktere yaşam verecek.
Tamamen duygularıyla hareket eden, inandığı şeylerden vazgeçmeyen biri. Yurt dışında moda tasarımı okumuş. Bir atölyesi var, orada çalışıyor. Ailesi ise Tekirdağ’ın en fazla tanınan adlarından… Ufak bir yerde yaşamalarından tanınan bir ailenin kızı olmasının baskısını üzerini seziyor. Bu onu zaman zaman çok sıkıştırıyor. Derin bana göre hem çok eforlu ve dayanıklı hem de çok kırılgan ve duygusal. Yaşama karşı istekli genç bir bayan.
Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın. Kimse hiçbir biçimde böyle bir vaziyette kalmak istemez, ben de asla büyük konuşup “Ben böyle yaparım” diyen biri değilim, yaşamadan da kimsenin öğreneceğini düşünmüyorum” diye konuştu.

Vefasız dizisi, BBC yapımı olan Doctor Foster’dan adapte edildi. Peki Melis Sezen bu diziyi izlemiy miydi? Oyuncu, “Bundan 1.5 sene evvel izlemiştim. Öyküsü, zindeyi ve psikolojik gerilimini çok beğenmiştim” diye konuştu.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu