Magazin

Sadakatsiz Dizisine Yeni Oyuncu Geliyor!

Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un paylaştığı Sadakatsiz dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor. Yayınlandığı ilk günden beri büyük beğeni toplayan dizinin reytingleri rakiplerini giderek geride bırakıyor. Sevilen dizide dengeleri değiştirecek yeni bir oyuncu dahil oluyor.

Caner Cindoruk Kimdir?

Cansu Dere kimdir?

Sadakatsiz Dizisine Sürpriz İsim

Medyapım ve Mednova’nın yapımcısı olduğu, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un yaptığı ve senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un  yazdığı Sadakatsiz dizisi yayınlandığı ilk günden bu yana büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Daha Önce Avlu ve Güllerin Savaşı dizilerinde de rol alan Kenan Ece Sadakatsiz dizisi kadrosuna katılıyor. Henüz hangi rolde oynayacağı açıklanmayan Kenan Ece’nin diziye nasıl katılacağı izleyenlerin için merak konusu.

Cansu Dere ve Caner Cindoruk Sevişme Sahnesi Olay Oldu

Pişmanlığı Sonradan Fark Ediyorsun

Geçtiğimiz haftalarda Caner Cindoruk verdiği bir röportajda samimi itiraflarda bulundu. Daha önce ilişkisinde sadakatsizlik yaptığını itiraf eden oyuncu “Pişmanlığı sonradan fark ediyorsun. 15 yıllık bir ilişkisi varken başkasına âşık oluyor. Fark etmeden yalan söylemeye, suçuna başkalarını alet etmeye başlıyor. Karakterin biraz tepki çekeceğini düşünüyorum ama hayatın içinden ve gerçek! Birçoğumuz zaman zaman kendimize hak gördüğümüz, kendimizi istisna saydığımız durumlar içinde olabiliyoruz ama bunu görmezden geliyoruz. Erkek egemen sistemde yaşadığımız için bu rolle, bu karakterdeki bir erkeği deşifre etmek istedim” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu