Dizi Haberleri

Sadakatsiz dizisine yeni gelen ve ayrılan oyuncular kim?

Kanal D ekranlarının tartışmalara neden olan Sadakatsiz dizisine son olarak Kenan Ece; Turgay Güngör karakteri ile dahil oldu. Sadakatsiz dizisinin 3. bölümünde ise Volkan’ın annesi Saliha karakteri ölmüş ve Hikmet Körmükçü senaryo gereği Sadakatsiz  dizisinden ayrılmıştı.

Sadakatsiz Yeni Gelen Oyuncular

Kenan Ece – Turgay Güngör

24 Aralık 1980 de Dubai’de hayata gözlerini açan Kenan Ece Sadakatsiz dizisinde Turgay karakterine hayat verdiğinde 40 yaşındadır. Oyunculuk eğitimini Amerika’da alan Kenan Ece daha önce Avlu ve Güllerin SAvaşı gibi dizilerde önemli rollerde yer almıştır.


Sadakatsiz dizisinde Turgay başarılı bir psikiyatristtir. Asya ile aynı hastane de çalışan Turgay Asya’ya aşık olacaktır. Turgay’da  yakışıklılığı ile Asya’nın dikkatini çekecektir. Asya Volkan’a kendinin yaşadığını yaşatmak ister bunun için de Turgay ile yakınlaşır…

Sadakatsiz Ayrılan Oyuncular

Hikmet Körmükçü – Saliha

1952 İstanbul doğumlu olan Hikmet Körmükçü 68 yaşındadır.  Tiyatro eğitimi olmayan Hikmet Körmükçü  özellikle Kiralık Aşk dizisi ile kariyerinin zirvesini görmüştür. Hikmet Körmükçü son olarak Vuslat dizisinde yer almıştı.

Saliha Volkan’ın annesidir. Bakıcı Suna ile yalnız bir hayat yaşayan Saliha ne yazık ki istediği zaman torunu Ali’yi istediği zaman göremez. Kocası öldükten sonra oğlu Volkan’a dayana Saliha ne yazık ki oğlu Volkan’dan istediği özeni ve ilgiyi görememiştir. Saliha ölmeden önce Volkan’ın Asya’yı aldattığını öğrenir ve Ali için Asya’dan Volkan’ı affetmesini ve yuvasını bozmamasını ister. Saliha sonunda hastalığına yenik düşer ve ölür.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu