Medya

Sadakatsiz dizisindeki o hareket eleştiri aldı ama Cansu Dere’nin bir bildiği var!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Kanal D’nin yeni sezonda çok konuşturan dizisi Sadakatsiz, Çarşamba akşamı 2. kısmıyla ekrandaydı. Cansu Akarsu, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in başrolünde oynadığı dizide izleyicilerin dikkatini bir hareket çekti. yeniden birinciliği kimseye bırakmadı. Çarşamba akşamlarının yeni fenomen dizisi olmaya başlayan Sadakatsiz, ikinci kısmıyla da büyük alaka çekti.

BBC’nin BAFTA mükâfatlı dizisi Doctor Foster adapte etmesi olan Sadakatsiz, orjinal öyküsüyle birebir ilerliyor.
Onu bağışlamaya hazır olsa da eşi kesintisiz inkar ediyor.

2. kısımda hıyaneti belgeleyen Asya kendi içinde paradokslar yaşarken Volkan’ın kendisini kandırdığı Derin’i muayene ederken güç anlar yaşadı. Asya’nın ilerleyen kısımlarda çok tuhaf davranışlarına tanıklık edeceğiz.

Bu arada izleyenleri diziyi beğenmelerine rağmen küçük tefek mevzularda tenkitleri de dikkatleri sürüklemekte. Özellikle yeni kısımda daha çok öne çıkan bir gidişat tenkit aldı.
O kadar çok saçını düzenledi ki herkesin gözüne batmaya başladı.

Cansu Akarsu’nin bu hareketine takılanlar “Saçını düzenlemesine takılmaktan diziyi izleyemiyoruz” yorumları yaptılar ama gidişat pek şuur dışı bir tavırla yapılan hareketten ibaret değil! Başka Bir Deyişle Cansu Akarsu, bu saçını düzenleme hareketini şuurlu bir biçimde yapıyor. Zira dizinin orjinalinde oynayan oyuncu da aynı hareketi yapmakta.

Görünen o ki Cansu Akarsu, Vefasız dizisine hazırlanırken öyküyü de izlemiş ve karakteri o kadar benimsemiş ki bu hareketi de sıçramamış.
Aşağıdaki resimde Doctor Foster dizisindeki Gemma Foster’ın üzerindeki bej renkli pardesüye bakın. Size bir şey andırdırdı mı?

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu