Sadakatsiz dizisindeki o adamın kimliğini Şevval Sam’ın paylaşımı ortaya çıkardı!

Takip Et:
Sadakatsiz dizisi için geri sayım başladı, çarpıcı fotoğraflar ortaya çıktı
Sadakatsiz dizisi için geri sayım başladı, çarpıcı fotoğraflar ortaya çıktı

Magazinn m/Ayrıntı – Vefasız dizisi, fragmanıyla büyük alaka sürüklemişti. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in oynadıkları dizi, dün akşam 7 Ekim ilk kısmıyla ekranlara geldi. Kanal D’nin yeni ve iddialı yapımı, BBC’nin orjinal dizisi olan Doctor Foster adapte etmesi.

Med Yapım ve Mednova Yapım imzalı dizinin rejisörlüğünü ise Yasak Elma dizisinin 3 sezon rejisörlüğünü yapan Neslihan Yeşilyurt üstlenmekte.
Özellikle Cansu Akarsu’nin yine ekrana dönmesi, hayranlarını da çok neşelendirdi.

Dizinin öyküsünün yanı sıra oyuncu tercihleri de alkış kazandı. Reytinglerde Kuruluş Osman dizisinden sonra tüm kategorilerde ilk kısmıyla 2. sıraya yerleşmeyi başarması da dikkatleri çekti.

Vefasız dizisinin alaka sürükleyeceği öğreniliyordu ancak beklenenin üstünde bir alakayla karşılandı. İlerleyen kısımlarda da aynı alakanın devam edeceği hipotez ediliyor. Zira mevzusuyla da sıradışı bir kadının alışılmışın dışındaki davranışlarıyla orjinal dizi, tüm dünyada izlenmekte.

Cansu Akarsu’nin zaferli oyunculuğuyla Asya Arslan karakteri, belleklere kazınacak gibi görünüyor.
Ancak sonrasında yaptığı bir başka paylaşım, çoğu zaman şahsın sıçradığı ya da reeli de ortaya çıkardı.

Asya’nın kocası Volkan’dan şüphelenip peşine düştüğü sırada yolda bir bayan ve adam tartışmaktaydı. Adam bayana şiddet uyguluyordu. Hatta Asya’nın otomobilinin üzerine itti bayanı.

İşte o sahnedeki adamı oynayan birey Emir Tarık Tekin’di.
İlk defa bir dizide oynayan Tarık Tekin’i daha sonraki kısımlarda da bakmaya devam edeceğiz.

Bir başka hoş rastla ise Cansu Irmak ve Caner Cindoruk’un dizideki oğlunu oynayan bireydi. Ali Arslan rolündeki oyuncuyu çoğu zaman şahıs ‘Bir yerden gözüm ıssırıyor’ diye takip etti ama belki çıkardı, belki tespit edemedi.

Gerçeğinde bu ad Bizim Öykü dizisindeki Fiko’yu oynayan Alp Akar.