Medya

Sadakatsiz dizisindeki küçük oyuncuyu hatırladınız mı? Anlayanlar çok şaşırdı!

Televizyongazetesi.comm/Ayrıntı – Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz, ilk kısmıyla 7 Ekim akşamı ekrana geldi. BBC’nin orjinal dizisi Doctor Foster adapte etmesi olan dizi, ilk kısmıyla ekran başındakilerin büyük alakasını çekti. Dizinin başrollerinde Caner Cindoruk, Cansu Nehir ve Melis Sezen yer alıyor.

Med Yapım ve Mednova Yapım imzalı dizinin rejisörlüğünü ise Neslihan Yeşilyurt üstlenmekte. İddialı proje ile alakalı hazırlıklar aylar evvelinden başlamış ve izleyenlerin de merakını cezbetmişti.
Dizinin yeni kısmı için coşku şimdiden başladı ve acayip ve sıradışı bir kadının, kandırılma olayının ardından yapacakları merakla bekleniyor.

Reelinde dizinin kadrosunda iki sürpriz ad vardı. Bu adlardan birisi Şevval Sam’ın oğlu Emir Tarık Tekin’di. Gerçi ilk kısımda kısa bir rolle ekrandaydı ama kalıcı bir rol olacağı da Kanal D’nin internet sitesinde dizinin kadrosuyla alakalı ayrıntılı bilgilerde yer almasından anlaşılıyor. Tarık Tekin, cadde ortasında bir bayanı tartaklayan birisi olarak çıktı karşımıza.
Cansu Irmak ve Caner Cindoruk’un oynadığı Asya ve Volkan Arslan çiftinin oğulları Ali, izleyicilerden pek çokuna tanıdık gelmişti. Ancak bütün olarak çıkaramadığını açıklayanların yanı sıra vaziyeti hemen farkedenler de vardı.

Vefasız dizisnde Ali Arslan rolündeki ad, Bizim Öykü dizisinde Hazal Kaya’nın oynadığı Filiz’in kardeşi Fiko başka bir deyişle Fikret’i oynayan Alp Akar. 2006 doğumlu olan Alp Akar, şimdilerde 14 yaşının içinde. Biz onu izlediğimizde ise 12 yaşındaydı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu