Sadakatsiz dizisinde Melis Sezen hayranlarını şaşkına çevirecek

Takip Et:
Sadakatsiz dizisinde Melis Sezen hayranlarını şaşkına çevirecek
Sadakatsiz dizisinde Melis Sezen hayranlarını şaşkına çevirecek

Magazinn / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Melis Sezen, evvelki sezon Kir dizisinde Burak Sevinç ile başrolde yer aldıktan sonra, ehemmiyetli öneriler aldı. Geçen sezon Sevgili Geçmiş dizisinde rol alan ve galibiyetiyle büyüleyen oyuncu, ardından da TRT1 ekranında Ya İstiklal Ya Vefat adlı dizi ile iz bıraktı.

2020-2021 sezonunda ise ünlü oyuncuyu Vefasız dizisinde izleyeceğiz. Yeniden bir Kanal D yapımı olan Vefasız de saygıdeğer bir ailenin moda tasarımı okuyan kızına yaşam verecek olan oyuncu, Cansu Irmak’nin canlandırdığı Asya karakterinin de bir anda düşmanı konumuna geliyor.
Cansu Nehir ve Melis Sezen… Birbirlerine karşı diş bileyen iki bayan ve aralarındaki yakışıklı erkek. İki kadının çabası coşkuyla bekleniyor…

Kanal D’nin yeni dizisi ‘’Sadakatsiz’’, 7 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de izleyici ile buluşacak. Dizinin geçen hafta yayınlanan ilk tanıtımı büyük hıyanetin ortaya çıktığı yemek sahnesi ile büyük alaka baktı.
Sezen, dizide yurt dışında moda tasarımı okumuş, saygıdeğer bir ailenin kızı olarak ekrana gelecek.

Vefasız’de Volkan’la Caner Cindoruk yaşadığı saklı aşk ortaya çıkınca, Volkan’ın eşi hekim Asya’nın Cansu Irmak hiddetiyle tanışacak.

‘’Kandırılan kadının hiddeti cehennem ateşinden beterdir’’ sloganıyla noktaya değinen dizinin yapımcılığını Medyapım ve Mednova üstleniyor. “Vefasız”, 7 Ekim Çarşamba’dan itibaren her Çarşamba akşamı Kanal D’de…

.