Sadakatsiz dizisinde kim hangi karaktere hayat verecek!

Takip Et:
Sadakatsiz dizisinde kim hangi karaktere hayat verecek!
Sadakatsiz dizisinde kim hangi karaktere hayat verecek!

Sadakatsiz’de Kim? Kimdir? İşte öyküsü kadar çok konuşulacak karakterleri… Kanal D’nin sezona damga bir yere çarpacak dizisi “Sadakatsiz”, 7 Ekim Çarşamba akşamı ilk kısmı ile ekrana geliyor. Başrollerinde Cansu Nehir ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen’in eşlik ettiği dizi, hikayesi ile olduğu kadar oyuncu kadrosu ile de dikkat çekici.

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu, senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un adapte ettiği Sadakatsiz, tanıtımlarıyla ekranın en fazla merak edilen yapımı oldu.

Çarşamba akşamları hem Kuruluş Osman hem de Sen Çal Kapımı dizileri ile reyting yarışına girmesi beklenen Sadakatsiz dizisinin eforlu bir oyuncu kadrosu var.
Yaşamındaki yalnızlığından dolayı Volkan’a ait her şeyi “kendisinin” diye özümsemiş. Dışarıdan her ne kadar mesafeli gözükse de kendi içinde sıcacık bir enerjisi var. Palavraya tahammülü yok. Yaşamdaki en değerli varlığı oğlu Ali; her şeyi göze alabilir ama ondan ayrılamaz.

VOLKAN ARSLAN Caner Cindoruk
Kırk yaşında bir iç mimar.
Kendine güvenen, tatlı diliyle yılanı deliğinden çıkarabilen, sempatik ve çevresindeki insanların hayran olduğu, hürmet dinledikleri bir adam. Oğlu Ali, bu yaşamdaki en değerlisi. Onun için yapamayacağı şey yok.

DERİN EFORLU Melis Sezen
Yirmi dört yaşında. Yurt dışında Moda Tasarımı’nı tamamlamış. Zaman zaman göklerde zaman zaman diplerde dolaşan birisi .Aşırısıyla sıcak, dinamik, açık sözlü, eğlenmeyi beğenen, kıpır kıpır ve hırslı bir bayan.
İşi onun için yalnızca bir hobi.

HALUK EFORLU Burak Sergen
Ellili yaşlarının sonlarında zengin bir iş adamı. Tekirdağ’da doğmuş gelişmiş. Uzun yıllar Tekirdağ’da belediye başkanlığı yapmış. Karısı Gönül’e, kızı Derin’e ve oğlu Demir’e düşkün. Saygıdeğerliğin ve eforun paradan geçtiğine inanan, kesintisiz galibiyetli ve eforlu olmak için çalışan birisi.
Patavatsızlık edebilenn, cümbüşlü, gülünç bir bayan. Kendi yaralarını gizlemek ve üzerine düşünmemek için, burnunu kesintisiz başkalarının yaşamlarına sokuyor. Çocukluk dostları Volkan, Bahar ve Yiğit onun için çok bedelli zira bu yaşamda onlardan başka kimsesi yok.

YIĞIT GELİK Eren Vurdem
Çocukluğundan beri her daim yanında olan Bahar ile on beş yıl önce evlenmişler.
Asya’ya içten içe bir zaafı var fakat bu zaafın Mert’in Volkan kompleksiyle de ilgisi var. Sıcak, hafif dürüst, sözünü esirgemeyen bir adam. Yakışıklı olduğunun farkında ve bunu kullanmaktan çekinmiyor. Özgüveni yüksek.

BAHAR GELİK Yeliz Kuvancı
Kız iş lisesi mezunu, el işi mevzusunda becerikli. Üniversitede, Ev Ekonomisi bölümünü tamamlamış.
Hem çocukluk dostu hem de komşuları olan Volkan’ın, karısı Asya ve oğulları Ali ile öyle hoş bir yuvası var ki, Bahar o aileye gıpta ediyor. Volkan’a karşı fazlasıyla arkadaş fakat onun dışında daha çok kendi çıkarlarını koruyan birisi. En büyük isteği bir bebek sahibi olmak.

SERAP ŞENLİK Olcay Yusufoğlu
Otuzlu yaşlarının sonlarında.
On yıl kadar evli kalmış fakat şiddetli uyumsuzluktan dolayı kocasından boşanmış. Daha Önceki kocası Tarık’la olan çatışması hala bitmemiş olsa da şimdilerde yaşamında birisi var. Kızına iyi bir yaşam sağlamak, en büyük lüzumu…

NİL TETİK Nazlı Bulum
Yirmili yaşlarının ortalarında. Annesi onu dünyaya getirirken ölüm etmiş.
Babası bir misyon sırasında şehit olmuş, çok geçmeden babaannesi de ölüm etmiş ve bu yaşamda tek başına kalmış. Aynı Asya gibi. Nil’in en eforlu tarafı, yaralı insanları iyileştirmek için çabalaması.

GÖNÜL EFORLU Gözde Seda Altuner
Kırklı yaşlarının ortasında. Tekirdağ’da tanınan bir aileden geliyor.
Toplumda saygıdeğer bir bayan. Zengin görünmekten sakınmıyor. Kimi zaman iyi bir anne; kimi zaman ise çocuklarına, kendi yapamadıklarının misyonunu yüklemekte.

SELÇUK DAĞCI Emir Taro Tekin
Yirmili yaşlarının ortasında. Annesi onu tek başına dünyaya getirmiş ama reelinde istenmeyen bir bebekmiş. Annesinin içki problemi var.
Hiddetini hakimiyet edemiyor. Nil’e çok aşık fakat bu aşk takıntı ebadında ve sıhhatsiz.

ALİ ARSLAN Alp Akar
On bir yaşında. Asya ve Volkan’ın oğlu. Çocuktan ziyade, iri bir adam. Alıngan, dalgın, keyifli. Annesini de babasını da çok beğeniyor ama babasıyla daha dost gibi. Annesi hekim olduğu, zaman zaman nöbete kaldığı için, babasıyla daha sağlam bir ilişki kurmuş.

.