Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere gibi Melis Sezen de çok yaralı!

Takip Et:
Sadakatsiz dizisinde Melis Sezen hayranlarını şaşkına çevirecek
Sadakatsiz dizisinde Melis Sezen hayranlarını şaşkına çevirecek

Magazinn / Ayrıntı – Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz bu akşam ilk kısmı ile hayranların karşısına çıkacak. Dizi aşinayı üzere BBC yapımı olan Doctor Foster’den adapte edildi. Cansu Nehir, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Burak Sergen başrolleri paylaşıyor.

Dizide Volkan karakterinin yasak aşkı Derin olarak izleyeceğimiz Melis sezon, hiç kandırmadığını ama kandırıldığını açıklayarak, aynı rol dostu Cansu Nehir gibi, bu mevzuda yaralı olduğunu anlattı.
Oyuncu, “Hiç kandırmadım ama kandırıldım, hem de birkaç kere. Ne Yazık Ki ki herkesin başına gelebilecek ve çoğu insanın yaşadığı bir şey, kandırılmak. Herkesin kendinden parçalar tespit edeceğine inanıyorum” diye konuştu.

Melis Sezen, dizide pek çok izleyicinin kendisini tespit edeceğine de emin. Sezen, şu açıklaması ile Vefasız dizisini neden izlemek gerektiğine de değiniyor:

“Vefasız’de yaşamda çok fazla karşılaştığımız, ne yazık ki ki çok hakikat bir mevzuyu işliyoruz.
Fakat reel anlattığımız şey bu değil. Bu yalnızca bir fitil. Reel öykü fitil ateşlendikten sonra başlıyor.

Kandırılan şahsın neler sezdiği, hayatının asıllarının altüst olmasıyla neler yapabileceği, kandırma vakasının hemen arkasından sezilen değersizlik duygusunu devirip hakikatinde ne kadar eforlu olabileceği, yalnızca o birey için değil, herkes açısından ne kadar güç, kompleks duyguların yaşanabildiği anlatılıyor.

Özellikle bir bayan olarak iftihar dinleyerek açıklıyorum ki, bayanların hiçbir zaman ‘değersiz’ konumunda olmadığını ve olmayacağını anlatıyoruz.