Sadakatsiz dizisi için geri sayım başladı, çarpıcı fotoğraflar ortaya çıktı

Takip Et:
Sadakatsiz dizisi için geri sayım başladı, çarpıcı fotoğraflar ortaya çıktı
Sadakatsiz dizisi için geri sayım başladı, çarpıcı fotoğraflar ortaya çıktı

Geri sayım başladı! “Sadakatsiz”le buluşmaya üç gün kaldı! İzleyici Çarşamba akşamı Kanal D’de yayınlanacak olan yeni diziye alaka gösterecek mi merakla bekleniyor… Çarşamba günü Kuruluş Osman dizisi de ikinci sezonuyla geri dönecek. Aynı zamanda Doğduğun Ev Mukadderatındın geçen hafta başladı. Yaz ekranının en zaferli dizisi Sen Çal Kapımı ve TRT1’in beğenilen dizisi Benim Adım Melek ile Çarşamba zengin bir dizi portföyü var. Bakalım birbirinden değişik dizilerin arasına Sadakatsiz yüksekten giriş yapabilecek mi?

Dizinin setinden resimler paylaşıldı.
Özellikle de başrol oyuncusu Cansu Nehir’nin stili noktaya değiniyor. Kanal D’nin sezona damga bir yerinizi incitecek dizisi “Sadakatsiz” için geri sayım başladı. Başrollerinde Cansu Nehir ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen’in eşlik ettiği dizinin izleyici ile buluşmasına üç gün kaldı.

07 Ekim Çarşamba akşamı ilk kısmı ile ekrana gelecek olan Sadakatsiz, başrolleri ile olduğu kadar öyküsüyle de izleyiciyi derinden sallayacak.

Başrollerinin yanı sıra dizinin kadrosu da oldukça dikkat çekici.
Kocası Volkan Caner Cindoruk, mükemmel bir eş ve oğulları Ali’ye Alp Akar harika bir babadır. Üç şahsiyet çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir yaşam yaşamışlardır. Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde senelerdir süren evlilikleri… Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini bakana dek.

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un yer aldığı, senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un adapte ettiği ‘’Sadakatsiz’’, ilk kısmıyla 07 Ekim Çarşamba akşamı Kanal D’de…

.