Medya

Sadakatsiz dizisi hangi yabancı dizinin uyarlaması?

Kanal D’nin yeni sezona süratli başlayan iddialı Sadakatsiz, ilk kısmıyla Türk izleyicisinden alaka baktı. Her hafta Çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkacak olan dizinin adapte etme olup olmadığı adapte etme ise hangi dizinin adapte etmesi olduğu merak ediliyor. İşte Sadakatsiz dizisiyle alakalı merak edilenler…

SADAKATSİZ DİZİSİ BBC’NİN DOCTOR FOSTER DİZİSİNDEN ADAPTE ETME

Başrollerini Cansu Nehir ve Caner Cindoruk’un paylaştığı Sadakatsiz dizisinin BBC First dizisi ‘Doctor Foster’ın adapte etmesi olduğu öğreniliyor.
Aşk, ihtiras ve isteğin bir arada yer aldığı Sadakatsiz, evli olan bir bayan hekimin eşinin ihanetini bilmesiyle ailesinde ve yakın etrafında çıkan vakaları mevzu ediniyor.

Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz ilk kısmıyla ekrana geldi. Başrolleri arasında Cansu Akarsu, Caner Cindoruk ve Melis Sezen gibi oyuncuları barındıran dizinin mevzusu ise bayağı noktaya değiniyor. Ezel dizisinde Eyşan karakteriyle belleklere kazınan Cansu Akarsu yeni dizisinde Asya karakterine yaşam veriyor.
Dizi, Kuruluş Osman’ın hemen arkası yer aldı.

SADAKATSİZ MEVZUSU NE, OYUNCULARI KİM?

Kanal D ekranlarında bu akşam başlayan Vefasız dizisi mevzusu ve oyuncularıyla hayli merak ediliyor. “Doctor Foster” adlı dizisinin Türkiye adapte etmesi olarak ekranlara gelen Vefasız’de kandırılan bir kadının başına gelenleri izleyeceğiz…

Vefasız mevzusu ne, hangi diziden adapte etme? Kanal D ile yayınlanan Vefasız dizisi mevzusu ve oyuncuları

SADAKATSİZ DİZİSİNİN MEVZUSU NE?

Medyapım tarafından bu sezon için Kanal D’ye Hekim Foster Dizisinden adapte edilecek olan vefasız bayan erkek ilişkilerini ve evliliği denetleyen bir mevzuyla ekrana geliyor.

Asya Cansu Akarsu, zaferli bir hekimdir.
Üç şahsiyet çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir yaşam yaşamışlardır

Dizide Hekim olarak çalışan ve mutlu bir evliliği olan bayan bir gün eşinin atkısında bir saç teli tespit eder ve bu gidişattan şüphelenir. Bayan bu saç telinin kime ait olabileceğini araştırmaya başlar. Bir vakit sonra kocasından şüphelendiği için kendisini yargılamaya başlayan bayan daha sonra kocasının gerçekten de kendisini aldattığını bilir ve bununla yüzleşmek ve baş etmek zorunda kalır.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu