Medya

Sadakatsiz dizisi çok iyi başladı ama tecrübeler daha iyi olacağını söylüyor

Kanal D ekranında Çarşamba akşamı yayınlanan Vefasız dizisi mükemmel başladı. Reytingleri ise Kuruluş Osman’dan sonra en fazla izlenen dizi olan Vefasız, iyi oranlar elde etti. Cansu Nehir, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in başrollerinde yer aldığı dizinin reytingleri kadar sosyal medya yansıması da ehemmiyetliydi. Sosyal medyada büyük bir etkileşim dalgası yaşandığı bakıldı.

Vefasız dizisi gerçeğinde BBC yapımı Dr.Foster’ın adapte etmesi. Orijinali 10 kısım olan Dr.Foster, Medyapım tarafından Türkiye’ye uygun hale getirildi.
Dizi ile alakalı alaka bilgiler ise Sina Koloğlu’nun köşesinde yer aldı.


Milliyet Sokak yazarlarından Koloğlu, Cansu Irmak’yi ve canlandırdığı Asya karakterini değerlendirdi. Ezel’den bu yana gelen Eyşan mevzusuna da değdiren Koloğlu, şu ifadeleriyle dikkat çekti:

“Kandırmanın kendini ele verdiği ve bir katil polis kovalamacası kıvamına girdiği, enteresan bir durumu var. Cansu Irmak, ‘Eyşan’ üzerine çok işler yaptı. Mesela bir ‘Anne’yle bunu kırdı.
Bizim dizilerin senaryolarında bayan kızar ama bir boyun eğme hali vardır… Asya’nın karşısında dostları ve iş etrafıyla ‘erkek dominant’i kabullenmiş bir kumpas var. Asya, kumpasın haksızlığına karşı duran bir fert reelinde.”

Ekranda eforlu kadın bakmak isteyen kadın izleyiciler bu noktada Vefasız dizisini ayakta yakalayacaktır.
Sonraki kısımlar hem Kore, hem Fransa hem de İngiltere’de alaka dayanarak gitti.” Bir de tabii orijinali 10 kısımda bitiyor. Bizde ne olacak? İlk kısım Volkan’ın Caner Cindoruk doğum günü kutlama sahnesi hayli sürdü. Hatta orada ev ahalisi de ayrıldı. Bu vesileyle bir kere daha “180 dakika ortalama dizi olmaz” diyelim.”

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu